Medya
Giriş Tarihi : 11-01-2021 23:08   Güncelleme : 11-01-2021 23:08

Maraşlı dizisi Maraşlı kimdir, gerçek adı ne? Başrol Burak Deniz Sevgilisi kim, aslen nereli, kaç yaşında, oynadığı diziler ne?

Maraşlı, 1987 yılında Maraş'ta doğmuş ve yıllarca Özel Kuvvetlerde görev yapmış eski bir askerdir. Kızı Zeliş bir saldırıda yaralandıktan sonra işini bırakıp Zeliş'e baktı. Kendisine kitapçı açan Maraşlı sakin bir hayat yaşıyor.

Maraşlı dizisi Maraşlı kimdir, gerçek adı ne? Başrol Burak Deniz Sevgilisi kim, aslen nereli, kaç yaşında, oynadığı diziler ne?

Kayseritempo.org - Maraşlı dizisi Maraşlı kimdir, gerçek adı ne? Başrol Burak Deniz Sevgilisi kim, aslen nereli, kaç yaşında? Bu akşam ATV ekranlarında ekran macerasına başlayan Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile çok merak edildi. İlk bölümü yayınlanan dizinin başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz yer alıyor. Dizi, özel kuvvetlerden ayrılan eski bir asker olan Aziz Türel'in kızı Mahur'un kurtarılmasını ve ardından yaşanan olayları anlatıyor. Bu akşam ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Maraşlı dizisi, ilk bölümü ile izleyicilerden büyük ilgi görüyor. Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı Maraşlı dizisi pazartesi günleri ATV ekranlarında olacak. Maraşlı, hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile büyük ilgi görüyor. Peki Maraş dizisinin Maraş dizisi kimdir? Burak Deniz kimdir?

11 Ocak Pazartesi günü yayına başlayan Maraşlı dizisi hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile büyük ilgi gördü. ATV'nin yeni dizisi Maraşlı ilk bölümüyle bugün ekranlarda. Başrollerini Alina ve John Gray'in oynadığı Maraş dizisi, eski bir asker olan Maraşlı'nın özel kuvvetlerinden ayrılmış, Türkiye'nin en büyük işi St.Peki Maraş dizisi Maraş'tan kimdir? Maraş karakterine hayat veren Burak Deniz kimdir, kaç yaşında ve nerede? 11 Ocak Pazartesi günü yayına başlayan Maraşlı dizisi hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile büyük ilgi gördü. ATV'nin yeni dizisi Maraşlı ilk bölümüyle bugün ekranlarda yerini alıyor.

Maraşlı dizisi Maraşlı kimdir, gerçek adı ne?

Burak Deniz, 20 Ekim 1989'da İstanbul'da doğdu. Annesi ve babası Burak Deniz küçükken boşandı. Üniversite eğitimini Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü'nde tamamlayan oyuncu, Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği "Kolej Günlüğü" dizisi ile 2011 yılında oyunculuğa adım attı. Irmak, Nur Sürer ve Settar Tanrıöğen ile aynı oyuncu kadrosunda yer aldı.

Burak Deniz oynadığı diziler ne?

2013-2014 yıllarında "Kaçak" dizisinde rol alan Burak Deniz, bu dizi ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı. 2015 yılında "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisinde Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi ve Dilan Çiçek Deniz ile oynadı. 2016 yılında "Aşk Laftan Anlamaz" dizisinde Hande Erçel ile kamera karşısına geçti. Aynı dizide rol alan Büşra Develi ile ilişkisi olan Burak Deniz sevgilisi Büşra Develi ile yollarını ayırdı.