Medya
Giriş Tarihi : 23-02-2021 00:45   Güncelleme : 23-02-2021 00:46

Maraşlı 8. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım Maraşlı Savaş, İlhan, Aziz Kim? Maraşlı dizisi 7. Son Bölüm Full İzle!

Maraşlı 8. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım Maraşlı Savaş, İlhan, Aziz Kim? Maraşlı dizisi 7. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Maraşlı 8. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım Maraşlı Savaş, İlhan, Aziz Kim? Maraşlı dizisi 7. Son Bölüm Tek Parça HD Full İzle! Aziz Türel, Necati ve İlhan alevler içinde arabadan kaçmayı başarır. Ancak Necati o an yaşadığı duyguyu asla unutmayacaktır. Necati'nin babası ve erkek kardeşiyle yaşadığı bu hayati olay nedir? Maraş, Mahur'u kaçıran Savaş'ı köşeye sıkıştırdı. Savaş, Mahur'un zihninde babası hakkında şüphe tohumları ekiyor. Babasının eski ortağı Ömer Bey'den bahsediyor. Savaş, Maraş'tan kaçar ve arabasıyla uzaklaşır. Mahur'u kim öldürmek ister? Gelecek hafta Maraşlı 8. Bölüm 1 Mart 2021 Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Mahur'un şimdi büyük bir şüphesi var. Omar neden öldü? Ömer kimdir? Mahur'un kafası çok karışık ve Maraş'la sorunları var. Mahur'un kalbinde büyük bir acı var.


Ailesi, Maraşlı'nın yanında kendini güvende hissettiğini söyleyen Mahur'u protesto ediyor. Mahur'un Maraşlı'ya sürpriz teklifi herkesi şok eder. Maraş, kızı Zeliş'in hayatını etkileyebilecek bu teklifi kabul edecek mi? İlhan, şirket için aldığı büyük krediyi ödeyemez. Türel Ailesi şirketi kaybetme riskiyle karşı karşıyadır. İlhan, Ozan'a yaptıklarını yapıp para bulmasını emreder. Ozan'ın şirkette yatırımcı bulduğu kişi herkesi şaşırtacaktır. Türel Holding'in yeni yatırımcısı kim olacak? Maraşlı, Mahur'a kendisini öldürmek isteyen kişinin ailenin bir üyesi olduğunu söyler ve şüphelerinin nedenini ona söyler. Mahur delirmek gibi olur. Maraş halkı, Savaş'ın uzun süre cezaevinde kalmayacağından emindir. Mahur, Maraş'a inanacak mı? Mahur, ailesinden birinin onu öldürmek istemesi gerçeğiyle başa çıkmakta zorlanır. Maraş haklı mı? Ailesinden biri Mahur'un ölmesini gerçekten istiyor mu? Maraş, bu gerçeğe ulaşmak için Mahur ile birlikte hareket etmeleri gerektiğini söylüyor.

Maraşlı 8. Bölüm Fragmanı İzle

Mahur, Maraş'ı dinleyecek mi? Savaş tutuksuz yargılanması talebiyle serbest bırakılır. Artık tüm aile üyeleri hem Mahur hem de kendileri için korkmaya başlar. Hayatı hala tehlikede olan Mahur için Savaş yeni bir anlaşma yapmak ister. Mahur ve ailesi, Savaş'ın anlaşma talebini kabul edecek mi? Hayatı tehlikede olan Mahur'u korumak için Maraş onu ıssız bir dağ evine götürür. Bu durum Türel ailesinde panik yaratır. Maraş, Mahur'u ailesinden bile koruması gerektiğini düşünüyor. Dağ evinin ziyaretçisi kim olacak?

Maraşlı dizisi 7. Son Bölüm Full İzle!

Maraş, Özel Kuvvetler'den ayrılan eski bir askerdir. Kendisine ikinci el bir kitapçı açmaya ve hayatını hasta kızı Zeliş'e bakıp kitap satarak geçirmeye karar verdi. Bir güne kadar dünyaca ünlü Mahur Türel, Maraşlı'nın ikinci el mağazasına girer. Mahurin'in en değerli başkanı Türel, Türkiye'nin en büyük iş adamlarından biri olan St., o gün büyük sıkıntılar yaşayacağı için çocukların çektiği fotoğrafın en kıymetlisi. Maraşlı, hayatını Mahur'un istemeden karıştığı olaydan kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlıdır. Şimdi Mahur'un hayatı tehlikede ...