Medya
Giriş Tarihi : 26-01-2021 00:54   Güncelleme : 26-01-2021 00:54

Maraşlı 4. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım Savaş Kim? Maraşlı dizisi 3. Son Bölüm Full İzle!

Maraşlı 4. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım Savaş Kim? Maraşlı dizisi 3. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Maraşlı 4. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım Savaş Kim? Maraşlı dizisi 3. Son Bölüm Full İzle! Maraşlı 4.Bölüm 1 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Maraş 4. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı sorusu, Maraşlı dizisinin 3. bölümünün ardından araştırılmaya başlandı. Maraşlı'nın dördüncü bölümü ATV'de yayınlandı! Maraşlı son bölüm özeti! 1 Şubat 2021 Maraşlı dizisinin yeni bölümünde neler olacak? ATV Maraşlı'nın tüm bölümünü izleyin! Hapisten çıkan savaş, Mahur'u onun gölgesi gibi takip etmeye kararlıdır. Maraşlılar onun bu zorlu süreçte olmasını istemese de gözleri gibi Mahur'u koruyacaklardır.

Maraş saldırıya uğrayan kendi kızının intikamını almaya çalışırken Mahur'u savaş tehlikesinden korumaya çalışıyor! İlk başta Maraş'a bakan ve onun etrafında olmasını istemeyen Mahur, bir sorun olduğunu ve Maraş'a güvenmesi gerektiğini de hissetti. Maraşlılar artık Türel ailesinin yaptıklarından emin! Bir yandan Mahur'u korumak isteyen Maraş'ı harekete geçirerek Türel ailesiyle tanışacak. Maraş'ı korumak pahasına Mahur'u kaçıracak! Mahur'a ses kaydında doğruyu söylediğini söylüyor. Mahur, ailesinden birinin onu öldürmeye çalıştığını kabul edemez! Türel ailesinde kim Mahur'u öldürmek istiyor? Bir kez şüphe Mahur'a düştü!

Maraşlı 4. Bölüm Fragmanı İzle

Özel Kuvvetler'den ayrılan eski bir asker olan Maraşlı, hayatını açtığı kitapçı ile geçirmek istiyor. Cesur, yiğit ve kendi yolunda adaleti sağlamaya çalışan Maraş'ın hayatındaki dönüm noktası kızı Zeliş'in vurulduğu gündür.

Maraşlı dizisi 3. Son Bölüm Full İzle!

Maraş'tan Mahur'a öneri Maraş, Özel Kuvvetler'den ayrılan eski bir askerdir. Kendisine ikinci el bir kitapçı açmaya ve hayatını hasta kızı Zeliş'e bakıp kitap satarak geçirmeye karar verdi. Bir güne kadar dünyaca ünlü Mahur Türel, Maraş'ın ikinci el kitabevine girer.