Medya
Giriş Tarihi : 19-01-2021 00:43   Güncelleme : 19-01-2021 00:43

Maraşlı 3. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım! Maraşlı dizisi izlendi reyting sonuçları sıralaması kaç? Maraşlı 2. Son Bölüm Full İzle!

Maraşlı 3. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım! Maraşlı dizisi izlendi reyting sonuçları sıralaması kaç? Maraşlı 2. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Maraşlı 3. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım! Maraşlı dizisi izlendi reyting sonuçları sıralaması kaç? Maraşlı 2. Son Bölüm Full İzle! Maraşlı 3. Bölüm 25 Ocak Pazartesi, Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Maraş'ın merakla beklenen dizisi izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Maraş 3. bölümde neler olacak? Merakla beklenen Maraşlı 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Özel Kuvvetler'den ayrılan eski bir asker olan Maraşlı, hayatını açtığı kitapçı ile geçirmek istiyor. Cesur, yiğit ve kendi yolunda adaleti sağlamaya çalışan Maraş'ın hayatındaki dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür.

Maraş, Özel Kuvvetler'den ayrılan eski bir askerdir. Kendisine ikinci el bir kitapçı açmaya ve hayatını hasta kızı Zeliş'e bakıp kitap satarak geçirmeye karar verdi. Bir güne kadar dünyaca ünlü Mahur Türel, Maraş'ın ikinci el kitabevine girer. Mahurin'in en değerli başkanı Türel, Türkiye'nin en büyük iş adamlarından biri olan St., o gün büyük sıkıntılar yaşayacağı için çocukların çektiği bir fotoğrafın en kıymetlisi. Maraşlı, hayatını Mahur'un istemeden karıştığı olaydan kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlıdır. Şimdi Mahur'un hayatı tehlikede...

Maraşlı 3. Bölüm Fragmanı İzle

Mahur suikast girişiminden habersizdir. Savaş'ın hala peşinde olduğundan habersiz Mahur, Maraşlı'nın dönüşüne karşı çıkar. Mahur'un bir planı var. Maraş'tan bıktı ve görevi kendi isteğiyle bırakmaya çalıştı. Mahur bu planda başarılı olacak mı?

Maraşlı 2. Son Bölüm Full İzle!

Firuzan, Sedef Hanım'ın kreşini kış bahçesine dönüştürür. Annesinin bıraktığı bahçenin harap olduğunu gören Mahur ile Firuzan arasında büyük bir gerilim yaşanır. Hayal kırıklığına uğrayan Mahur'un yanında Maraşlı tek kişi olur. Maraş ile Mahur arasındaki buzlar eriyecek mi?

11 OCAK 2021 REYTİNG SONUÇLARI

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1         UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU  TRT 1

2         ÇUKUR        SHOW TV

3         YASAK ELMA        FOX

4         SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER     FOX

5         ESRA EROL'DA    ATV

6         MÜGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

7         MARAŞLI    ATV

8         SHOW ANA HABER       SHOW TV

9         SURVİVOR TV8

AB İLK 10 PROGRAM

1         UYANIŞ BÜYÜK SELCUKLU  TRT 1

2         YASAK ELMA        FOX

3         SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER     FOX

4         UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU (ÖZET)          TRT 1

5         ÇUKUR        SHOW TV

6         MARAŞLI    ATV

7         ESRA EROL'DA    ATV

8         SURVİVOR TV8

9         MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV

10      SEFİRİN KIZI        STAR TV