Medya
Giriş Tarihi : 12-01-2021 00:19   Güncelleme : 12-01-2021 00:19

Maraşlı 2. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım! Maraşlı 1. Bölüm Son Bölüm Full İzle!

Maraşlı 2. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım! Maraşlı 1. Bölüm Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Maraşlı 2. Bölüm Fragmanı İzle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım! Maraşlı 1. Bölüm Son Bölüm Full İzle! Maraşlı, Özel Kuvvetler'den ayrılan eski bir askerdir. Kendisine ikinci el bir kitapçı açmaya ve hayatını hasta kızı Zeliş'e bakıp kitap satarak geçirmeye karar verdi. Bir güne kadar dünyaca ünlü Mahur Türel, Maraşlı'nın ikinci el mağazasına girer. Maraşlı 2. Bölüm 18 Ocak Pazartesi, Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Maraş'ın merakla beklenen dizisi izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Maraş'ın ikinci bölümünde neler olacak? Maraş sizlerle merakla beklenen 2.Bölüm fragmanı...

Türkiye'nin en büyük işadamlarından biri olan St. Türel'in, çocuklara en kıymetli Mahurin'in başını çekeceği için o gün bir fotoğraf karesinin başı büyük belada olacak. Maraşlı, hayatını Mahur'un istemeden karıştığı olaydan kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlıdır. Şimdi Mahur'un hayatı tehlikede. Kudret Sabancı'nın yönetmenliğini üstlendiği Maraşlı'nın aksiyon ve drama dizisi fragmanlardan sonra büyük ilgi gördü. Merak edilen soruların cevaplarını sizler için derledik.

Maraşlı 2. Bölüm Fragmanı İzle

1987 yılında Maraş'ta doğan ve yıllarca Özel Kuvvetlerde görev yapan bir askerdir. Kızı Zeliş bir saldırıda yaralandıktan sonra işini bırakıp Zeliş'e baktı. Kendisine kitapçı açan Maraşlı sakin bir hayat yaşıyor.

Maraşlı hangi günler ekranda yer alıyor?

Başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı, Pazartesi günü ekranlara gelecek.

Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu

Burak Deniz, Maraşlı

Alina Boz, Mahur

Kerem Atabeyoğlu

Rojda Demirer

Neslihan Acar

Cemil Büyükdöğerli

Ahmet Varlı

Melis İşiten

Abdül Süsler