Kayserispor
Giriş Tarihi : 19-05-2019 01:37   Güncelleme : 19-05-2019 14:29

Lung ve Kana Biyik oynamayacak

Akhisarspor’a konuk olacak İstikbal Mobilya Kayserispor’da 7 futbolcu maç kadrosuna alınmadı. Kayserispor’da kimler yok.

Lung ve Kana Biyik oynamayacak

Bugün Akhisarspor’a konuk olacak İstikbal Mobilya Kayserispor sahaya farklı bir kadro ile çıkacak.Kasımpaşa galibiyeti sonrasında 40 puana erişen ve ligde rahat bir nefes alan İstikbal Mobilya Kayserispor, bu sezonki son deplasman maçında farklı bir kadro ile sahada mücadele edecek. 

Kimler yok
Teknik direktör Hikmet Karaman, son deplasman maçına sakatlığı bulunan Umut Bulut, Bilal Başacıkoğlu, sarı kart cezalısı Cristian Sapunaru ile birlikte kaleci Silviu Lung, Kana Biyik, Atila Turan ve Bernard Mensah’ı maç kadrosuna dahil etmeyecek. 

16'lık Nurettin kadroda
İstikbal Mobilya Kayserispor’da bugün kalede Muammer Yıldırım görev yapacak. Geri dörtlüde Tiago Lopes, Oleksandr Kucher, Levent Gülen ve Sakıb Aytaç forma giyecek. Orta alanda Şamil Çinaz, Hasan Hüseyin Acar, Deniz Türüç, Chery ve Nurettin Korkmaz, forvette ise Artem Krevets görev yapacak.

Yedeklerde ise kaleci Vedat Karakuş, Asamoah Gyan, Mert Özyıldırım, Emre Demir, Silvestre Varela, Adem Doğan ve Hakan Çıtak görev bekleyecek.