Kayserispor
Giriş Tarihi : 20-07-2019 13:50   Güncelleme : 20-07-2019 14:01

Lung ayrılıyor mu. Başkan Bedir açıkladı

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir transfer açıklaması yaptı. Deniz Türüç ne zaman imza atacak, Silviu Lung ayrılıyor mu, Jackson Martinez transfer edilecek mi. İşte bunların yanıtı

Lung ayrılıyor mu. Başkan Bedir açıkladı

Spor Toto Süper Lig 2019-2020 seztonu için çalışmalarını Avusturya'da sürdüren İstikbal Mobilya Kayserispor'da transfer çalışmaları yakından takip ediliyor. Sarı Kırmızılı takılma ilgili sosyal paylaşım sitelerinde çıkan bazı haberler, taraftarları rahatsız ediyor. Bu rahatsızlık Başkan Erol Bedir'e de sirayet etti.

Yalanladı
İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir de, camiada oluşan rahatsızlık üzerine transfer açıklaması yaptı. Başkan Erol Bedir, açıklamasında “Son günlerde bazı yayın organları ve sosyal medyada ilgimiz olmayan transfer haberleri çıkmakta, bilgimiz dışında yapılan (Jackson Martinez’in gelmesi, Kalecimiz Silviu Lung’un gitmesi gibi) asılsız haberler taraftarlarımızın da enerjisini harcamaktadır. Biz ne yaptığını bilen, planlı çalışan, bizim dışımızda gelişebilecek olaylara karşıda tedbiri elden bırakmayan, her gelişmeyi de en kısa sürede büyük taraftarıyla şeffaf bir şekilde paylaşan bir yönetimiz. Dolayısıyla; asılsız haberlere itibar edilmemesi hele hele başarılı kalecimiz Lung’un gönderilmesi söylentisine inanılmaması dileğimizdir” ifadeleri paylaştı. 

Deniz gidecek mi?
Başkan Erol Bedir, Deniz Türüç transferi ile ilgili olarak şu ana kadar yaşanan olumlu gelişmelerin şu an itibariyle ilerlemediğini ifade ederek, "Deniz Türüç'ün üç büyük kulüpten birine transferi şu an için gerçekleşmedi. Hafta içi gelişmeler olur mu bakacağız. Şu an Deniz, bizim oyuncumuz ve takımla birlikte kampta, çalışıyor" yorumu yaptı.

Taraftara çağrı
Hafta içi Avusturya kampına giderek takımı yakından gözlemleyeceğini ve teknik heyet ile bir toplantı gerçekleştireceklerini de dile getiren Başkan Erol Bedir “Her türlü sıkıntıya rağmen şahsım ve yönetici arkadaşlarımın gayretleriyle çok güçlü bir takım oluşturmaya çalışmaktayız. Taraftarlarımızdan beklentimiz, satışa çıkan kombinelerimizi rekor sayıda alarak Kayserispor’umuza destek olmalarıdır” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA