Kayserispor
Giriş Tarihi : 02-12-2020 18:31   Güncelleme : 02-12-2020 20:47

Lennon performansını değerlendirdi

Hes Kablo Kayserispor futbolcusu Aaron Lennon, takımın ve kendisinin performansını değerlendirdi

Lennon performansını değerlendirdi

Süper Lig'de mücadele veren Hes Kablo Kayserispor'un İngiliz futbolcusu Aaron Lennon, Galatasaray ve Karagümrük maçında sergilenen futbol ve alınan sonuçları değerlendirdi. Lennon Performansının artarak devam ettiğini söyleyen Aaron Lennon, "Benim için takımın performansı ve aldığı sonuçlar daha önemli" dedi.

Hes Kablo Kayserispor’un 33 yaşındaki orta saha futbolcusu Aaron Lennon, "Puan anlamında ligde iyi bir durumda değiliz fakat son iki maçta iyi savaşıyoruz, iyi mücadele ediyoruz. Çoğu şeyi değiştirdik zaten son maçımızda içeride sizin de bildiğiniz gibi çok fazla yüklendik, çok iyi işler yaptık ama bir türlü golü atamadık ve 3 puanı alamadık. Bunların hepsi iyiye işaret. Önümüzdeki hafta bu performans devam edecek ve sonuçlar gelecek" dedi.

Aaron Lennon, "Son maçımızda çok iyi oynadık. Takım iyi oynadığı için de hepimizin futbolcu olarak bireysel anlamda daha iyi oynadığımız da görüldü. Benim performansım da zamanla artıyor. İyiye gidiyor. Kondisyon seviyem yavaş yavaş eski haline, en iyi şekline geliyor. Bu yüzden mutluyum ama dediğim gibi en önemlisi takımın alacağı sonuçlar" diye konuştu.

Haber: Halil Köktaş