Medya
Giriş Tarihi : 13-02-2021 19:56   Güncelleme : 13-02-2021 23:57

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Bilmecesi sersen serilmez gersen gerilmez gören gülmez görmeyen bilmez temizlenip paklanmadan iş görmez cevabı nedir?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Bilmecesi sersen serilmez gersen gerilmez gören gülmez görmeyen bilmez temizlenip paklanmadan iş görmez cevabı nedir?

Kayseritempo.org - Kuzey Yıldızı İlk Aşk Bilmecesi sersen serilmez gersen gerilmez gören gülmez görmeyen bilmez temizlenip paklanmadan iş görmez cevabı nedir? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'da kız isteme mersimine bilmece engeli geldi. Yıldız'ın hem hayali hem de en büyük korkusu gerçek oldu. Bir yandan dünyanın en mutlu insanı, diğer yandan korkuları kat kat arttı. Ancak Kuzey için durum böyle değil. Sonunda en büyük arzusuna ulaştı. Kuzey, ünlü acil durum önlemlerini yeniden uyguladığından, bu sürpriz ilk günlerde hayatlarını neredeyse tamamen değiştiriyor. Çünkü Yıldız'ın bile gözlerinden kaçmak istiyor.

Doktorun talimatları da bir rol oynar. Çünkü mutluluklarının her an avuçlarından kayma ihtimali var. Kuzey bunu önlemek için endişeleniyor. Tüm hayatını buna göre şekillendirir. Artık her şey Yıldız ve büyüyen ailesi için. Dizeye damgasını vuran olaylardan birisi ise bilmecenin cevabı merak konusu olmuş oldu. İzleyiciler Kuzey Yıldızı'nda kız isteme merasında sorulan bilmecenin cevabını merakla araştırmaya başladı.


Sersen serilmez gersen gerilmez gören gülmez görmeyen bilmez temizlenip paklanmadan iş görmez cevabı nedir?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta sorulan bilmecenin cevabı Silah'tır. Silaha uyarladığınız zaman doğru cevap çıkmış oluyor.