Medya
Giriş Tarihi : 02-01-2021 19:47   Güncelleme : 02-01-2021 19:48

Kuzey Yıldızı Bugün Neden yok? Bu Hafta 2 Ocak 2021 Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor? Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi Yaptı, Yapıyor?

Peki, 2 Ocak, North Star İlk Aşk, neden yeni bir bölüm yok? Kuzey Yıldızı neden çalışmıyor? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2 Ocak mı değil mi? Neden yayın her yerde aranmıyor Show TV'nin sevilen cumartesi dizisi Kuzey Yıldızı ikinci sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Kuzey ve Yıldız'ın evliliği ile izleyicilere yepyeni bir maceranın sunulduğu Kuzey Yıldızı dizisinin yeni bölümü 2 Ocak 2021 akşamı Show TV yayınında görünmedi. Peki neden Kuzey Yıldızı İlk Aşk değil mi? Bitti mi yoksa final mi yapıldı merak konusu.

Kuzey Yıldızı Bugün Neden yok? Bu Hafta 2 Ocak 2021 Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor? Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi Yaptı, Yapıyor?

Kayseritempo.org - Kuzey Yıldızı Bugün Neden yok? Bu Hafta 2 Ocak 2021 Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor? Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi Yaptı, Yapıyor? 2 Ocak 2021 Cumartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan her bölümüyle izleyiciyi kahkaha krizine sokan Kuzey Yıldızı İlk Aşk sorusunun cevabı herkes tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki Kuzey Yıldızı'nın 2 Ocak'taki yeni bölümü mü? North Star'ın 2 Ocak'taki yeni bölümü neden değil? Show Tv ekranlarında renkli oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyiciler tarafından yakından takip edilen romantik komedi dizisi North Star İlk Aşk, bugün 2 Ocak 2021'de yeni bir bölüm çıkıp çıkmayacağı sorusunun cevabı oluyor. Cumartesi akşamları ekranlara gelen ve kahkahalarla patlak veren dizinin yeni bölümü için merak edilen arama yapılırken, Kuzey Yıldızı yeni bölümün yayınlanmayacağını öğrenecekti. İşte detaylar ...

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk Ordu'da çekildi. Kuzey ve Yıldız'ın zorlu aşkını anlatan dizi, her cumartesi yeni bölümleriyle ekranlara geliyordu. Ancak Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2 Ocak 2021 Show TV yayın akışında görünmedi. Bunun yerine Nasipse Happens adlı bir film çıktı. Peki neden North Star yeni bölüm değil? North Star 46.Bölüm ne zaman yayınlanacak? Gökçe'nin sağlık sorunu her iki ailenin gündemine bomba gibi düştü. Beyin kanaması nedeniyle geçici felç geçiren Gökçe'nin iyileşmesi için herkes seferber oldu. Gizem Avcıları Sefer, Cevher ve Ruhi yeni bir işe girdi. Kayıp bir piyango biletinin peşinde olan takım, bu yeni macerada yine başını belaya soktu. Piyango biletini bulmayı başaran ekip, onu bulduktan sonra tekrar kaybetti ve işler karıştı. Aradıkları biletin izini sürmeyi başardılar, ancak bilet bir giysi kutusunun içindeki ceketin içindeydi.

Kuzey Yıldızı Bugün Neden yok? Bu Hafta 2 Ocak 2021 Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Normal şartlarda bu akşam dizinin 46.bölümün yayınlanması gerekirken TV yayın akışında başka bir yapım yer alıyor. 2 Ocak Cumartesi Show TV yayın akışında dizinin yerine Nasipse Olur filmi görülüyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümü yılbaşı nedeniyle bu akşam yayınlanmadı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi Yaptı, Yapıyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm gelecek hafta yayınlanacak. Diziye bir hafta ara verildi. Yeni bölüm 9 Ocak 2021 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

O sırada Gizem Avcıları bileti almaya çalıştı ancak şikayetler üzerine polis tarafından yakalandı. Nihayet bileti alırken, şikayetçinin köpeği piyango biletini aldı. Kuzey ve Yıldız'ın mutluluğu finalde davetsiz bir konuk tarafından gölgelendi.

Kuzey'in Yıldız için hazırladığı romantik yemeğe gelen Şahika, her şeyi alt üst etti. Şahika, kuzeye ulaşmak için onunla yalnız kalmak istedi. Bu sırada yeni evlerine gelen Yıldız, gördüğü manzara karşısında şok oldu ve evi terk etti.