Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 00:15   Güncelleme : 21-02-2021 00:15

Kuzey Yıldızı 53. Bölüm Fragmanı İzle Sefer öldü mü, diziden ayrıldı mı? Youtube Show Puhu TV Yeni Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Son Bölüm Full İzle!

Kuzey Yıldızı 53. Bölüm Fragmanı İzle Sefer öldü mü, diziden ayrıldı mı? Youtube Show Puhu TV Yeni Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Son Bölüm Full İzle!

Kyasritempo.org - Kuzey Yıldızı 53. Bölüm Fragmanı İzle Sefer öldü mü, diziden ayrıldı mı? Youtube Show Puhu TV Yeni Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Son Bölüm Full İzle! Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. Bölüm 27 Şubat Tanıtım fragman yayınlandı mı? Yıldız 20 Şubat neden yoktu? Kuzey Yıldızı İlk Aşk Sefer ölecek mi? Toygan Avanoğlu diziden ayrılıyor mu? Hayatını sağlıklı bir hamilelik geçirmeye alan Yıldız, Kuzey için savaşacağı bir cephe daha açtı. Ancak Kuzey, yılmaz. Ailesi için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyor. Bir süre stresten uzak durması ona ve Yıldız'a çok iyi gelecek. Kuzey ve Yıldız uzaklaşmanın bir yolunu bulsalar bile bıraktıkları hayat eskisi gibi devam etmeyecektir.


Herkes çiller gibi dağılmış durumda. Kızlar sürpriz isimleriyle bambaşka bir maceranın içinde bulurken, Sefer bir anda kendilerini sokaklarda buldu. Tehlike en beklenmedik zamanda yeniden ortaya çıkacaktır. Kuzey ve Yıldız; Bir köprüdeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki vahşi dalgasıdır. Yıldız bildiği kadarıyla kuzeyi severdi. Kendisinden başka kimseyi görmedi. Aileler de birbirlerinin arkadaşı olduğu için Kuzey ve Yıldız'a bir söz yüzüğü takılır. Ancak Kuzey üniversiteye gitmek için İstanbul'a gittiğinde tüm sözlerini unutur ve yeni aşklara yelken açar. Bu durum ailesi ve Yıldız tarafından öğrenilince Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir.

Kuzey Yıldızı 53. Bölüm Fragmanı İzle

Kuzey'in artık ne memleketi ne de ailesi var. Yıldız, bildiği gibi kuzeyi ve gökyüzünü yüksek tutan ayağını kaybetmiş, yüreğinde bir pay bırakmış ve bunun acısını da unutmamıştır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Son Bölüm Full İzle!
 
Kuzey aşık olduğu kadınla evlendi, üç çocuğu oldu ama Yıldız'ı verdikten sonra tam yirmi yıl yaşadı ve terk edildi; Üstelik dolandırıldı ve sıfır noktasına ulaştı. Kuzey, yıllar önce bin umutla geldiği şehirden üç kızı ile ayrılmaya karar verir ve memleketine döner, hayallerini ve en güzel günlerini yaşar.