Medya
Giriş Tarihi : 24-01-2021 00:41   Güncelleme : 24-01-2021 00:41

Kuzey Yıldızı 49. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Show Puhu TV Yeni Tanıtım detayları neler? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 47. Son Bölüm Full İzle!

Kuzey Yıldızı 49. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Show Puhu TV Yeni Tanıtım detayları neler? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 47. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Kuzey Yıldızı 49. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Show Puhu TV Yeni Tanıtım detayları neler? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 47. Son Bölüm Full İzle! Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49 Bölüm Fragmanı 30 Ocak Cumartesi fragman yayınlandı mı? Show TV'nin eğlenceli aşk dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni sezonda hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. 23 Ocak Cumartesi akşamı 48. bölümü ile ekranlara gelen dizide önümüzdeki hafta neler olacağı merak ediliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.Bölüm 30 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:00'de Show TV'de izleyici ile buluşacak. Kuzey ve Yıldız; Bir köprüdeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki vahşi dalgasıdır. Yıldız bildiği kadarıyla kuzeyi severdi. Kendisinden başka kimseyi görmedi.

Aileler de birbirlerinin arkadaşı olduğu için Kuzey ve Yıldız'a bir söz yüzüğü takılır. Ancak Kuzey üniversiteye gitmek için İstanbul'a gittiğinde tüm sözlerini unutur ve yeni aşklara yelken açar. Ancak Kuzey üniversiteye gitmek için İstanbul'a gittiğinde tüm sözlerini unutur ve yeni aşklara yelken açar. Bu durum ailesi ve Yıldız tarafından öğrenilince Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Kuzey'in artık ne memleketi ne de ailesi var. Yıldız, Kuzey gibi çekilemezken Engin, Ar'ın cezasını verdi. Ama bu bardağı taşıran son damla oldu.

Kuzey Yıldızı 49. Bölüm Fragmanı İzle

Yıldız, Kuzey gibi çekilemezken Engin, Ar'ın cezasını verdi. Ama bu bardağı taşıran son damla oldu. Kuzey ve ailesi tarafından işkence görmeyen Engin Ar şikayet edecek. Kuzey bu kez sorunu daha "profesyonel" yollarla çözmeye kararlı. Engin Ar'ı ikna edecek ve mavimsi haliyle hapse girmeyecektir. Bunun için elinden gelen her şeyi yapıyor. Engin Ar'ın ikna edilmeye niyeti yok. Kuzey, Engin Ar meselesiyle uğraşırken kızları ondan habersiz yaylaya gittiler.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 47. Son Bölüm Full İzle!

Bir gün çalacaklar ve birlikte eğlenecekler. Günün sonunda geri döndükleri diğer gizli işler gibi yüzleriyle uğraşıyorlar. Ama bu sefer başları beklediklerinden daha fazla belada. Her şeyden habersiz olan Yıldız, kocasının Engin Ar'ı ikna edeceğini düşünüyor ve Kuzey'in bu sorunu aşacağını düşünüyor. Yirmi aşk kırığı sadece birkaç ay mı olacak yoksa sevgilimiz bu beladan kurtulabilecek mi?