Medya
Giriş Tarihi : 17-01-2021 01:39   Güncelleme : 17-01-2021 01:39

Kuzey Yıldızı 48. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Show Puhu TV Yeni Tanıtım yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 47. Son Bölüm Full İzle!

Kuzey Yıldızı 48. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Show Puhu TV Yeni Tanıtım yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 47. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Kuzey Yıldızı 48. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Show Puhu TV Yeni Tanıtım yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 47. Son Bölüm Full İzle! Kuzey Yıldız'ı hayal ettikleri sabaha uyandı. Hayallerindeki evde yalnızlar. Bir süre aşklarını tüm sorumluluklarından ve sorunlarından uzakta yaşayacaklar. Ama planlarına rağmen hayat devam ediyor. Kuzey ve Yıldız yine yalnız kalamadı. Ancak Yıldız'ın gerçek sorunu farklı. Restoranda işler kötü gidiyor ve bunun için bir çözüm bulmaları gerekiyor. North Star 47. bölümü ile 16 Ocak Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında buluştu. Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin yer aldığı Kuzey Yıldızı dizisinin 47. bölümü Puhutv platformunda kesintisiz olarak izlenebiliyor.

Feride'nin tavsiyesi ile restoran; eski, kalabalık günlerine dönecek. Ünlü gurme Engin Ar, restoranın umudu oldu. Ancak büyük umutlarla ağırladıkları Engin Ar, kimsenin beklemediği olaylara neden olacaktır. 23 Ocak Cumartesi günü Kuzey Yıldızı İlk Aşk fragmanı ne olacak? Hayalperest evinde yalnız kalan Kuzey ve Yıldız için yeni bir dönem başladı. Sorumluluklarından bir süre kaçmaya ve tüm zamanlarını kendilerine ayırmaya karar verirler. Ancak hayat, sorunlu da olsa planlarına rağmen devam etmektedir.

Kuzey Yıldızı 48. Bölüm Fragmanı İzle

Bu sefer yalnız kalamayan North ve Star'ı bir sürpriz bekliyor. Ancak Yıldız'ın bazı sorunları var. Restoranda işler kötü gittikçe kısa sürede bir çözüm bulmaları gerekiyor. Feride'nin önerisinin ardından eski kalabalık günlerine dönecekler. Kızlarıyla birlikte doğduğu toprağa kendisini empoze edecek, alamasa bile gitmeyecek, orada kalacak. Ancak Yıldız onu geldiği yere göndereceğine yemin ediyor ve geri döndüğünden pişmanlık duyuyor. Biri ergenliğin eşiğinde, diğeri ergenlik döneminin zirvesinde olan ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olan iki aile üç kız olduğunda işler kontrol edilemez hale gelir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 47. Son Bölüm Full İzle!
 
Kuzey gitmemeye yemin ediyor, Yıldız affetmeyecek, aileler barışmayacak. Bu sebat hikayesinin dışında kazanan, pes etmemesi konusunda en inatçı olacak. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yok.