Gündem
Giriş Tarihi : 08-05-2020 14:46   Güncelleme : 08-05-2020 14:46

Kuzenler derede can verdi

Denizli haberi. Akçay deresinde balık tutmaya giden iki kuzen canından oldu. Mehmet Onrluk ile kuzeni İbrahim Onluk boğularak hayata veda etti.

Kuzenler derede can verdi

Denizli Muslugüme mahallesinde son derece üzücü bir olay cereyan etti. Balık tutmak için Akçay deresine giden iki kuzen, boğularak hayata veda etti.

Edinilen bilgilere göre; Denizli'nin Muslugüme Mahallesi’nden geçen Akçay Deresi’ne giden 35 yaşındaki Mehmet ve 21 yaşındaki kuzeni İbrahim Onluk, serpme ağ ile balık tutmak istedi. Suya düşen ve akıntıya kapılan kuzenler, sudan çıkmayı başaramadı. iki kuzenden uzun süre haber alamayan yakınları, yardım için olayı emniyetg üçlerine bildirdi. Olay mahaline gelen Jandarma ekipleri, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı su altı arama ekipleri ile birlikte arama tarama işlemi gerçekleştirdi. Botlarla bölgeye gelen balık adamlar, dalış yaparak arama çalışması yaptı. Balık adamlar, yaklaşık 5 saatlik bir çalışma neticesinde Mehmet ile İbrahim Onluk kuzenlerin cansız bedenine ulaştı.

Bekar olan Mehmet Onluk ve İbrahim Onluk'un ölüm haberi ailelerde büyük üzüntüye mahal verdi. Henüz askerliğini dahi yapmayan 21 yaşındaki İbrahim Onluk'un hayatını kaybettiği derede sıklıkla balık tutmaya gittikleri de alınan haberler arasında.