Medya
Giriş Tarihi : 17-02-2021 21:17   Güncelleme : 17-02-2021 21:17

Kuruluş Osmanlı Malhun Hatun Kimdir, Gerçek adı nedir? Yıldız Çağrı Atiksoy Dizileri Eşi kim, kaç yaşında, sevgilisi var mı?

Kuruluş Osmanlı Malhun Hatun Kimdir, Gerçek adı nedir? Yıldız Çağrı Atiksoy Dizileri Eşi kim, kaç yaşında, sevgilisi var mı?

Kayseritempo.org - Kuruluş Osmanlı Malhun Hatun Kimdir, Gerçek adı nedir? Yıldız Çağrı Atiksoy Dizileri Eşi kim, kaç yaşında, sevgilisi var mı? Kuruluş Osman Dizisinin Malhun Hatun’u Kim? Malhun Hatun karakterini canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? Malhun Hatun’un Çocuğu Olmuyor mu? Yıldız Çağrı Atiksoy Kaç Yaşında? Yıldız Çağrı Atiksoy Oynadığı filmler ve diziler? Malhun Hatun’un babası kimdir? Malhun Hatun, ikinci Osmanlı Padişahı Orhan Gazi'nin annesidir.

Malhun Hatun Osman Gazi'nin eşidir. Malhun Hatun, Kameriye Hatun olarak ta bilinmektedir. Malhun Hatun sürekli Şeyh Edebali’nin kızı ile de karıştırılıyor. Fakat bunun yanlış olduğu ve Malhun Hatunun Babası Selçuklu Veziri Ömer Abdülaziz’dir. 


Kuruluş Osmanlı Malhun Hatun Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?

Kuruluş Osmanlı dizisinin başarılı oyuncusu Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun olarak bildiğimiz karakteri kim canlandırmakta? 
Yıldız Çağrı Atiksoy, 1 Nisan 1986 yılında İzmir Karşıyaka’da doğmuştur. Başarılı oyuncu eğitimini İzmir’de almıştır. Yıldız Çağrı Atiksoy bir süre tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Yıldız Çağrı Atiksoy hangi film ve dizilerde oynamıştır? İşte Yıldız Çağrı Atiksoy’un oynadığı projeler? Başarılı oyuncu birçok projede yer almıştır.

Şampiyon (2009), Baba Nerdesin Kayboldum (2018), Savaşçı (2017), Evli ve Öfkeli ( 2015), Yedi Güzel Adam ( 2015-2014), Öyle Bir Geçer Zamanki ( 2010-2013), Kayıp Prenses  (2008)  Yersiz Yurtsuz  (2007)