Medya
Giriş Tarihi : 11-02-2021 00:39   Güncelleme : 11-02-2021 00:40

Kuruluş Osman 46. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtım ATV Youtube Göktuğ öldü mü? Kuruluş Osman 45. Son Bölüm Full İzle!

Kuruluş Osman 46. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtım ATV Youtube Göktuğ öldü mü? Kuruluş Osman 45. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Kuruluş Osman 46. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtım ATV Youtube Göktuğ öldü mü? Kuruluş Osman 45. Son Bölüm Full İzle! Kuruluş Osman 17 Şubat Çarşamba 2021 46. Bölüm gelecek hafta fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 45. Bölüm tek parça izle! Osman Bey'in kararıyla kamptan atılan Göktuğ ve Targun, intikam için Bizans ile ittifak kurar ve Flatyos ile güçlerini birleştirir. Dündar Bey, Nikola ile buluşmak için bir kez daha İnegöl Kalesi'ne giderken çaresiz kalan Lena, Bayhoca'yı geri almak için Flatyos'tan yardım ister. Savcı Bey'in oğlunu kurtarma hamlesi maliyetliyken; Her cephede baskı altında kalan Osman Bey, Nikola'yı beklenmedik bir yerden vurmak için şaşırtıcı bir strateji kurar. Göktuğ ve Targun intikam peşinde…

Osman Bey, Bayhoca karşılığında Kulucahisar Kalesi'ni teslim edecek mi? Savcı oğlunu kurtarmak için nasıl bir plan yapacak? Nikola, Dündar Bey'e ne söz verecek? Göktuğ ve Targun'un hedefi ne? Lena Hatun'un Flatyos'tan yardım istemesinin sonuçları ne olacak? Bala Hatun, Osman Bey için yeni bir aday bulabilecek mi? Konstantinopolis'ten gönderilen destek birliklerini yenerek Nikola'ya ağır bir darbe indiren Osman Bey, İnegöl Kalesi'ni ele geçirme planı kapsamında alplerini kaleye sızmaya görevlendirdi. Karşı kurduğu Haçlı ittifakının gücü ile Türkleri topraklarından sürmek için çalışmaya başladı. Osman Bey'in Kayı bayrağını değiştirmesi, Oba Beylerin tepkisiyle karşılanırken; Bayhoca'nın Nikola'nın eline geçtiğini öğrenen Lena, Osman Bey'e tepki gösterir.

Kuruluş Osman 46. Bölüm Fragmanı İzle

Bala Hatun, Osman Bey'in evlenme kararının ardından acısını yüreğine gömer ve kendisine uygun bir eş bulmak için harekete geçer. Nikola, Bayhoca'nın hayatı için Kulucahisar Kalesi'ni talep ettiğinde Osman Bey'i hayati bir tercih yapmaya zorlayacaktır. Haçlı ittifakını kuran Nikola, Osman Bey'i köşeye sıkıştırmak için ne yapacak? Kayı bayrağındaki değişikliğin sebebi nedir? Savcı oğlunu kurtarabilecek mi?

Kuruluş Osman 45. Son Bölüm Full İzle!

Dündar Bey'e yaklaşan Papa ajanları Süleyman ve Melik'in eylemi ne olacak? Bala Hatun, Osman Bey'e uygun bir eş bulabilecek mi? Dündar Bey beylik iddiasını sürdürmek için neler yapacak.