Medya
Giriş Tarihi : 07-01-2021 00:10   Güncelleme : 09-01-2021 09:06

Kuruluş Osman 42. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtımı ATV Youtube Kuruluş Osman 41. son bölüm özet full izle!

Heyecan verici bölümleriyle izleyenlerin sevgisini kazanan Kuruluş Osman, herkesi ekrana kilitliyor. Kuruluş Osman'ın merakla beklenen 42. bölümünde neler olacak? Kuruluş Osman 42.Bölüm Fragmanı sizlerle.

Kuruluş Osman 42. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtımı ATV Youtube Kuruluş Osman 41. son bölüm özet full izle!

Kayseritempo.org - Kuruluş Osman 42. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtımı ATV Youtube Kuruluş Osman 41. son bölüm özet full izle! Kayı Bey olarak kılıcı silahlandırdıktan sonra Türk kağanının kalıntılarını Bamsı Bey'den almak için yola çıkan Osman Bey; Obhada, bahşiş alanında düzeni sağlamak için çalışmaya başlar. Ancak Flatyos'un kaçışı ve Bala Hatun'un zehirlenmesiyle sarsılacak. 13 Ocak 2021 Çarşamba yayınlanacak yeni bölümde neler oluyor? Flatyos'un kaçışından Göktuğ'u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey'in Nikola ile gizlice buluştuğunu öğrenince çılgına döner ve amcasını cezalandırır. Papa'nın ajanları, Bamsı Bey'i tuzağa düşürerek emanetleri ele geçirmek için harekete geçerken, Flatyos'un dönüşü ile güçlenen Nikola, İstanbul'dan gönderilen yeni askerlerle Osman Bey'i şaşırtmak için bir plan yapar.

Dündar Bey, Kayı Obası'nın yeni beyini seçmek için kurulacak toyaya hazırlanırken, bazı beyleri altınla kandırır ve çeker. Osman, amcasının oyununu bozmayı başararak Bey olarak seçilirken, bu gelişme aşırı bölgede büyük bir heyecanla karşılandı. Osman Bey'in Bey olduktan sonra köşeye sıkıştığını düşünen Nikola, sürpriz bir destekle güçlendi. Dündar Bey, Toy'daki hayal kırıklığının ardından yeni çözümler arıyordu; Savcı, kendisini desteklediğini düşündüğü amcasının oyununa kızıyor. Türk Hanının emanetlerini devralan Osman Bey'in yeni hedefi ne olacak? Osman Bey Dündar Bey'i nasıl cezalandıracak? Flatyos'tan kaçmakla suçlanan Göktuğ'a Osman Bey hangi cezayı verecek? Bala Hatun'u zehirleyen Targun Hatun'un planı nedir? Nikola, Flatyos'un dönüşüyle ​​hangi tuzağı kuracak? Papanın ajanları emanetleri ele geçirebilecek mi?

Kuruluş Osman 42. Bölüm Tanıtımı

Müslüman olmaya karar veren Targun Hatun, Osman Bey'i almak için yeni bir plan kurar. Beylik kalıntılarını teslim alan Osman Bey'in ilk eylemi ne olacak? Osman Bey Dündar Bey'in oyununu nasıl bozacak? Dündar Bey beyliğe olan aşkından vazgeçecek mi? Savcı Bey, hayal kırıklığının ardından nasıl bir hamle yapacak? Nikola, Kayı'nın başı olarak Osman Bey'e nasıl tepki verecek? Targun Hatun, Osman Bey'in duygularını dizginleyebilecek mi? Flatyos, Kayı Obası'ndan kaçacak mı?

Kuruluş Osman Malhun hatun kim oynayacak?
Kuruluş Osman dizisi yapımcısı Mehmet Bozdağ Malhun ya da Mal Hatun karakterinin diziye 2. Sezonda dahil olacağını açıklamıştı. Malhun Hatunun bir kaç bölüm içinde diziye dahil olacağını düşünüyoruz. Malhun Hatun karakterine kim hayat verecek henüz açıklanmadı. Açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır.