Medya
Giriş Tarihi : 03-01-2021 23:30   Güncelleme : 03-01-2021 23:36

Kurtlar Vadisi rüzgarı yine esecek

Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak. Kurtlar Vadisi oyuncu kadrosu. Kurtlar Vadisi 2021 müjdeli haber. Polat Alemdar ne dedi

Kurtlar Vadisi rüzgarı yine esecek

Türk televizyonlarında yayınlanan diziler arasında efsaneleşen Kurtlar Vadisi yeniden ekranlara dönüyor. Çok uzun bir süre yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisi yeniden başlayacak. 

10 yılın üzerinde bir yayın hayatına sahip olan ve son yıllarda ekranlarda görülmeyen Kurtlar Vadisi dizinin 2021 yılında tekrar başlayacağı konuşuluyor. Yayınladığı dönemde reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi'nin, Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeniden yayınlanmaya başlayacağı iddia edildi.

Şubat ayında Show TV'de yayınlanması beklenen dizi Kurtlar Vadisi Kaos'un, önümüzdeki günlerde fragmanı'nın yayınlanması bekleniyor. Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili, "Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim" cümleleri kurdu.

Polat Alemdar karakterine can veren Necati Şaşmaz'ın bu açıklaması Kurtlar Vadisi fanatiklerine heyecan katarken Kurtlar Vadisi dizi kadrosunda kimlerin olacağı, hangi rolü hangi oyuncunun oynayacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.