Advert
Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 07-10-2019 10:31   Güncelleme : 07-10-2019 11:09

Kulüp Başkanı, futbolcusunu dövdü

Kayseri 1.Amatör Küme maçında Yerköyspor Başkanı Hacı Yusuf Şahin, sahaya girerek kırmızı kart görmesine rağmen rakip takım oyuncusunun üzerine yürüyen Mustafa Burak Ahi'yi dövdü

Kulüp Başkanı, futbolcusunu dövdü

Kayseri 1.Amatör Küme maçında Güneşspor ile Yerköyspor karşı karşıya geldi. Kayseri Argıncık Stadı'nda oynanan müsabakada gol sesi çıkmadı ancak 2 kırmızı kart vardı. Müsabakanın 84. dakikasında iki takım oyuncuları arasında yaşanan arbade neticesinde hakem Kemal Hattatoğlu, Yerköyspor'dan Okan Koyuncu ile Mustafa Burak Ahi'ye kırmızı kart gösterdi.

Okan Koyuncu sessiz sedasız sahadan ayrılmak üzere iken Mustafa Burak Ahi, sinirine yenik düşerek rakip takım oyuncusu üzerine koşmaya başladı. Saha içerisinde tekrardan yaşanan gerilim neticesinde Yerköyspor Başkanı Hacı Yusuf Şahin, saha içerisine girdi. Hem kırmızı kart gören hem de halen rakip takım oyuncusu üzerine yürüyen Mustafa Burak Ahi, adeta başkanı sinir küpü yaptı. Başkan Şahin, Saha Komiserinin güçlükle kenara çekmeye çalıştığı Mustafa Burak Ahi'ye tokat savurmaya başladı. Rakipten kaçmaya çalışan Mustafa Burak, bu kez de kulüp başkanından kaçmaya başladı.

Emniyet güçleri ve diğer futbolcuların araya girmesi ile olaylar daha fazla büyümeden önlendi. İki takım arasındaki müsabaka da başladığı gibi 0-0 bitti.

NELER SÖYLENDİ?
@
Gazi Gündüz 5 ay önce
Sahalarda görmek istediğimiz hareketler !!!!!!
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA