Medya
Giriş Tarihi : 23-01-2021 14:11   Güncelleme : 23-01-2021 14:11

Kral Şakir Mikrop Avcıları Exxen Ücretsiz İzle! Kral Şakir Mikrop Avcıları filmi kim seslendiriyor? Youtube Kral Şakir korsanlar diyarı full izle!

Kral Şakir Mikrop Avcıları Exxen Ücretsiz İzle! Kral Şakir Mikrop Avcıları filmi kim seslendiriyor? Youtube Kral Şakir korsanlar diyarı full izle!

Kayseritempo.org - Kral Şakir'in yeni filmi Exxen'de yayınlanacak. Sömestr boyunca tüm çocuklara keyifli anlar yaşatmak isteyen KralŞakir: Mikrop Avcıları filmi Exxen platformunda yayınlanacak. Çocuklar ve Kral Şakir sevenleri, Kral Şakir Mikrop Avcıları filmi kim seslendiriyor? Kral Şakir Mikrop Avcıları Exxen Ücretsiz İzle! Youtube Kral Şakir korsanlar diyarı full izle! Şeklinde aramalar yaptı.

Kral Şakir’in maceracı kahramanları, Dev Canavar Mikropunu yenmek ve salgından etkilenen insanları kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklar. Şakir, Remzi, Canan ve Fil Necati'nin heyecan verici hikayesi Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform Exxen’de yayınlanacak. İzleyicilerin en çok merak ettiği sorulardan biri olan Kral Şakir kimdir? Kral Şakir’i kim seslendiriyor.

Exxen nasıl izlenir?
Exxen dijital platformu ve Apple Store Play Store'dan Exxen'i indirenler Kral Şakir'i izleyebilecek. Exxen'i bir HDMI kablosuyla TV'ye bağlayarak izleyebilirsiniz. Exxen'in iki farklı üyelik seçeneği bulunuyor. Reklamlı içerikleri izlemek için aylık üyelik ücret 9,90 TL, reklamsız içerik üyeliği seçeneği ise 19,90 TL.

Kral Şakir Mikrop Avcıları filmi kim seslendiriyor?

Filmin baş karakteri olan Kral Şakir’i kimin seslendirdiği merak ediliyor. Kral Şakir'i seslendiren isim Murat Oral'dır.

Murat Oral kimdir?
1995 yılında İzmir'de radyo programlarının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaparak başlayan profesyonel süreci 2002 yılından itibaren İstanbul'da seslendirme ve seslendirme stüdyolarında devam etmektedir. TRT'de TeknoHaber programında ve TRT Çocuk'ta Mancınık yarışmasında sunuculuk; bazı özel televizyonlarda da kültür- magazin gibi çeşitli programlarda seslendirme yaptı.
Son olarak bir dublaj stüdyosunda yönetmenlik ve çoğunlukla ev stüdyosundan olmak üzere dublaj ve seslendirme çalışmalarına devam ediyor. Seslendirdiği popüler işlerden bazıları şunlardır:

Animasyon ve Çizgi Film Seslendirmeleri:
Kral Şakir'de Şakir,
Köstebekgiller'de Boyo
Canım Kardeşim Mıcır
Scooby Doo’da Shaggy Rogers gibi karakterleri seslendirdi.