Gündem
Giriş Tarihi : 09-04-2020 14:43

Köylere Hijyen çantası

Kayseri Talas Belediyesi haberi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Koçcağız Cebir ve Kamber köyü halkına hijyen çantası dağıttı

Köylere Hijyen çantası

Kayseri talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, ilçeye enh iyi hizmeti sunabilmenin gayretini sürdürürken diğer yandan da ilçe halkı sağlığı için de adeta seferber olmuş durumda. Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, beraberindeki ekip ile birlikte kırsal noktalmara da hijyen çantası götürüyor.

Korona virüs ile mücadele çalışmalarını sürdüren Talas Belediyesi, ilçeye bağlı kırsal mahallelerde hijyen çantası ve gıda paketi dağıtıyor. Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından gerçekleştirilen dağıtım programında Koçcağız, Cebir ve Kamber mahallesinde yaşayan vatandaşlara hijyen çantası ve temizlik ürünleri seti dağıtıldı. Ayrıca ihtiyaç sahibi olan ailelere gıda paketi verildi.

Bugün başlayan dağıtımlar kapsamında Talas’a bağlı kırsal mahallelerde yaşayan tüm vatandaşlara hijyen çantası ve temizlik ürünleri seti dağıtılıyor. Ayrıca bu bölgelerde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere de gıda paketi yardımı yapılıyor. Dayanışma ve birliktelik mesajı veren Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da zor günleri birlikte atlatacaklarını ifade etti. Başkan Yalçın ayrıca gittiği mahallelerde yapılacak diğer hizmet ve yatırımlarla ilgili de incelemelerde bulundu.