Gündem
Giriş Tarihi : 28-06-2020 19:02   Güncelleme : 28-06-2020 19:02

Korkutan Koronavirüs rakamları

Kayseri son dakika haberi. Her geçen gün Koronavirüs salgınından ötürü karantina artıyor. Kayseri ve ilçelerinde 16 ev karantina altına alındı

Korkutan Koronavirüs rakamları

Türkiye'de Mart ayından bu yana binlerce insanın yaşamını kaybetmesine ve yüzbinlerce insanın yaşam mücadelesi vermesine neden olan Koronavirüs vakası, bitmek bilmedi. Alınan tüm tedbirlere, yapılan onlarca uyarılara rağmen halen koronavirüs salgınının önüne geçilmiş değil.

Kayseri'de her geçen gün Koronavirüs salgınından ötürü karantina kararları artıyor. Son olarak Kayseri'de koronavirüs nedeniyle 16 ev daha karantina altına alındı. Sağlık Bakanlığı Filyasyon ekipleri, Melikgazi ilçesine bağlı Aydınlıkevler Mahallesine 1 daire, Hürriyet Mahallesi'nde 2 daire, Şirintepe Mahallesi'nde 2 daire, Mimarsinan Mahallesi'nde 1 daire, Osmanlı Mahallesi'nde 2 daire, Danişment Gazi Mahallesi'nde 1 daire, Kocasinan ilçesine bağlı Yakut Mahallesi'nde 1 daire, Mevlana Mahallesi'nde 1 daire, İncesu ilçesinde 4 ev ve Talas ilçesinde 1 daire koronavirüs nedeniyle karantina altına alındı.

Karantina altına alınan evlerin ihtiyaçları Vefa Destek Grupları tarafından karşılanacak.