Medya
Giriş Tarihi : 28-09-2019 10:17   Güncelleme : 28-09-2019 10:17

Konyaspor Kayserispor Skor Tahmini

Skoru Bil Forma Kazan. Konyaspor Kayserispor maçının skorunu doğru tahmin eden 3 takipçimiz forma kazanacak. Skoru doğru bilen 3 kişi Kayserispor forması kazanacak.

Konyaspor Kayserispor Skor Tahmini

Süper Lig'de futbol heyecanı sürüyor. Bu sezon gerçekleştirdiği transferler ile güçlü bir kadro kuran ancak istediği sonuçlara imza atamayan İstikbal Mobilya Kayserispor, deplasmanda Konyaspor'u yenerek siftah yapmak istiyor. Umut Bulut kaptanlığında Adebayor, Pedro Henrique, Silviu Lung gibi önemli oyuncuları bulunan Sarı Kırmızılılar, Aykut Kocaman'ın öğrencilerine konuk olacak.

Konya'da yarın oynanacak maç gerçekten çok çekişmeli geçmeye namzet. Zorlu müsabakada hangi takımın 3 puanı hanesine yazdıracağı merakla beklenirken Süper Lig 2019-2020 sezonu 6. hafta müsabakası olan Konyaspor-Kayserispor maçının skorunu doğru tahmin eden 3 takipçimize forma hediye etmek istiyoruz.

Tahmin edin..
Konya'da oynanacak maçın sonucunu doğru tahmin edecek 3 takipçimize Kayserispor Forması armağan edeceğiz. Doğru tahmin eden takipçi sayımızın 3'ten fazla olması durumunda doğru tahminde bulunan kişiler arasında kura çekimi gerçekleştirilecek ve 3 talihli takipçimiz forma kazanacak. Takipçilerimiz, tahminlerini Facebook veya Twitter üzerinden değil, bu açıklamanın alt tarafında bulunan "Yorum" bölümünden yapmak zorundadır. Tahmin oyunumuz, 29 Eylül 2019 Pazar günü saat 14.00'de maçın başlaması ile birlikte sona erecektir. 

Forma kazanın.. 
Mini tahmin oyunumuz sonrasında doğru tahminde bulunan 3 talihlimiz önümüzdeki hafta içerisinde hediyelerine alabilirler. Doğru tahminde bulunup forma kazanan okurlarımız (3 asil - 3 yedek talihli) 30 Eylül 2019 Pazartesi günü bu internet sitemizden sizlere duyurulacaktır.

Hediye kazanan kişilere sağlıklı bir şekilde ulaşıp hediyesini verebilmek adına Mini yarışmamıza katılacak takipçilerimizin gerçek isim ve iletişim adresi ile tahminde bulunmaları gerekmektedir. Takma isim/rumuz ile yapılacak tahminler gerçek şahıs olmayacağı için geçerli görülmeyecektir. Başta Kayserispor olmak üzere, mini oyunumuza katılan herkese başarılar diliyoruz.