Advert
Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 02-10-2019 20:21   Güncelleme : 02-10-2019 20:24

Konya Ereğli emin ellerde

BAL takımı Ereğlispor, Kayserili teknik direktörler Mustafa Altındağ ve Münir Yıldırım ile anlaştı.

Konya Ereğli emin ellerde

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele veren Konya Ereğlispor, Kayserili teknik direktörlere emanet edildi.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7.Grup'ta bulunan Konya Ereğlispor, Kayserili teknik direktör Mustafa Altındağ ile anlaştı. Ligde oynadığı ilk 2 maçında mağlup olan Konya temsilcisi, lig yarışını tecrübeli teknik direktörler Mustafa Altındağ ve yardımcısı Münir Yıldırım ile yapacak. 

Kayserili teknik direktör Mustafa Altındağ, haber merkezimize yaptığı açıklamasında, Konya Ereğlispor'u başarıya taşımak için kolları sıvadıklarını söyledi. Mustafa Altındağ, "Uzun yıllar Kayserispor alt yapısında görev alan teknik direktör Münir Yıldırım ile birlikte Ereğlispor'u başarıya taşımak için çabalayacağız. Mühin hocanın bilgi ve birikimi gözardı edilemez. Elbirliği ile bize güvenenleri mahçup etmemek için uğraşacağız" dedi.

Teknik Direktör Mustafa Altındağ'ın yardımcısı olarak görev yapacak olan teknik direktör Münir Yıldırım, "Mustafa hocam ile birlikte Konya Ereğlispor'u başarıya taşımak için yola çıktık. Umarım lig sonunda camiayı başarıya taşımış oluruz. Bunu başarmak için çok çalışacağız. Elbirliği ile başarılı olacağız" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA