Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 30-11-2019 19:09   Güncelleme : 30-11-2019 19:18

Kocasinan Ülküspor Develispor maçı

Kayseri Süper Amatör Küme. Kocasinan Ülküspor Develispor maçında flaş skor. Lider devrildi.

Kocasinan Ülküspor Develispor maçı

Kayseri Süper Amatör Küme’nin 11.haftasında Kocasinan Ülküspor ile Develispor karşı karşıya geldi. Argıncık Stadı’nda oynanan karşılaşmada Kocasinan Ülküspor, lider Develispor’u 2-0 mağlup etti.

İlk yarısı golsüz sona eren maçın ikinci yarısında yakaladığı pozisyonları daha etkili kullanan Kocasinan Ülküspor, maçın 63. dakikasında Talha Çoban ile öne geçti. Bu golden 2 dakika sonra Okan Çetiner ile ikinci golü bulan Kocasinan Ülküspor, üstünlüğünü elinden bırakmadı. Maçın ikinci yarısında kalesinde peşpeşe goller gören ve bu gollere yanıt veremeyen Develispor, haftalar sonra ikinci yenilgisini aldı.

Kocasinan Ülküspor, lidere karşı aldığı 2-0'lık galibiyet sonrasında 21 puana yükseldi. Develispor 2 gollü yenilgi alsa da 27 puanla lig liderliğini sürdürdü.

K.ÜLKÜSPOR: 2
DEVELİSPOR: 0


STAT: Argıncık Stadı 1 Nolu Saha
HAKEMLER: Ramazan Haymana ** Levent Yeşilyurt ** Bekir Kahraman **
KOCASİNAN ÜLKÜSPOR: İbrahim Büyükyıldız *** Çağlar Erdemci *** Talha Çoban *** Hasan Gögerçin *** Serhat Kahraman *** (Dk.90+1 Ahmet Polat *) Okan Çetiner *** Okan Özdemir *** Muaz Guzay *** Furkan Önal *** Turan Derecik *** (Dk.90+1 Alperen Kısır *) Seyit Nergiz *** (Dk.83 Harun Kahraman *)
DEVELİSPOR: Abdulsamed Karakoyun * Mehmet Kahveci * Erkan Atçı ** Halil Yozgat * Emre Öztürk ** Görkem Niğit * Yunus Emre Özkara ** Mehmet Furkan Ağca ** Kerem Özdemir * (Dk.66 Burak Arslan *) İsmail Aydoğdu * Okan Uçar *
GOLLER: Talha Çoban Dk.63, Okan Çetiner Dk.65 (Kocasinan Ülküspor)
KIRMIZI KART: Okan Özdemir Dk.88 (Kocasinan Ülküspor)