Advert
Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 17-02-2020 18:36

Kocasinan Şimşekspor Belsinspor maçı

Kayseri amatör futbol. Süper Amatör küme maçında Kocasinan Şimşekspor ile Belsinspor karşılaştı. Maçta karşılıklı goller ve kırmızı kartlar vardı.

Kocasinan Şimşekspor Belsinspor maçı

Kayseri Süper Amatör Küme 18.hafta maçında Kocasinan Şimşekspor ile lider Belsinspor karşılaştı. Kayseri Vali Muammer Güler Stadı'nda oynanan maçta karşılıklı goller ve kırmızı kartlar vardı. İlk yarısı golsüz sone eren maçı ikinci yarısında gol bulma adına her türlü varyasyonu deneyen lider Belsinspor, maçın 57.dakikasında Turgut'un kırmızı kart görmesi ile 10 kişi kalmasına rağmen 75.dakikada Aydemir Yavuz'un golü ile öne geçti.

Bu dakikadan sonra oyun üstünlüğünü elinden kaçıran lider belsinspor, acilen puana ihtiyacı olan rakibi Kocasinan Şimşekspor'un ataklarına karşılık vermekte zorlandı. Maçın 90.dakikası içerisinde Kocasinan Şimşekspor, penaltı atışı kazandı ve Erman Çilsal'ın isabetli vuruşu ile skora beraberliği getirdi. Golden sonra Samet Altınbuğa kırmızı kart gördü.

Galibiyet isteyen iki takımın mücadelesi karşılıklı atılan goller neticesinde 1-1 sona erdi. Bu sonuçla Belsinspor maç fazlasıyla liderliğini sürdürdü.

K.ŞİMŞEKSPOR:1
BELSİNSPOR: 1


STAT
: Vali Muammer Güler 
HAKEMLER:  Burak Altınel ** Furkan Ulu ** Turan Çelik **
KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR: İbrahim Büyükyıldız ** Emirhan Yıldırım * Atakan Kökkaya ** Mustafa Alval **  Erdin Kaynar ** Ümit Ergüner ** (Dk.90+2 Resul Eroğlu *) Uğur Canbolat *** Abdullah Enes Ozan * (Dk.77 Okan Özdemir **) Berkay Arı ** Erman Çilsal *** Cemil Aladağ * (Dk.67 Halil Aladağ **)
BELSİNSPOR: Ali Özkan ** Mehmet Ali İmren ** Rafet Kayapınar * Tarık Türker Mutlu * Ömer Gün * Uğur Özdemir * Mücahit Baykaldı * Turgut Yetük * Şenol Büyükçekiç (Dk.76 Alaattin Öztekin *) Hasan Yazgan ** (Dk.90+2 Vedat Daşcı *) Aydemir Yavuz **
GOLLER: Erman Çilsal Dk.90 (pen) (Kocasinan Şimşekspor) Aydemir Yavuz Dk.75 (Belsinspor) 
KIRMIZI KARTLAR: Samet Altınbuğa Dk.90+1 (Kocasinan Şimşekspor) Turgut Yetük  Dk.57 (Belsinspor)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA