Spor
Giriş Tarihi : 24-06-2020 12:11   Güncelleme : 24-06-2020 12:11

Kocasinan namağlup lider

Kayseri Kocasinan Belediyesi Masa Tenisi takımı zirvede

Kocasinan namağlup lider

Kayseri Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi B Takımı, Korona Virüs salgını sebebiyle liglerin mevcut haliyle tescil edilmesiyle birlikte 2019-2020 Danyal Çiper Sezonu’nu 13 maçta 13 galibiyet ile namağlup olarak lider tamamladı.

Başarılarından dolayı tüm sporcuları ve antrenörleri tebrik eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Türkiye ve uluslararası müsabakalarda Kocasinan'ın adının hızla yükseldiğini söyledi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, "Kocasinan Belediyesi Spor Kulübünün her alanda elde ettiği başarılar bizleri gururlandırıyor. Özellikle masa tenisi takımımız, uluslararası başarılarla tarihe geçiyor. Masa tenisinde Süper Ligin yanı sıra 1. Ligi’nde de mücadele eden Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Takımımız, Türkiye ve uluslararası karşılaşmalarda elde ettiği başarılar sayesinde Kocasinan adı hızla yükseliyor. Hem yurt içinde hem yurt dışında kızlarımız, gururla şehrimizi ve ülkemizi temsil ediyor. İnşallah Kocasinan’ımızın adını daha nice şampiyonluklarla dünyaya duyuracağız. Sporcularımızın daha da önemli dereceler elde edeceklerine inancım sonsuz" dedi.

Burçin Mermer, Altınay Hatun Bulut, Zeynep Sıla Duman ve Birsen Yerli’ den oluşan Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Bayan Masa Tenisi B Takımı, oynadığı 13 maçta 13 galibiyet alarak, topladığı 26 puan ile 2019-2020 sezonu lider tamamladı.