Gündem
Giriş Tarihi : 19-05-2020 18:35   Güncelleme : 19-05-2020 18:35

Kocasinan gönüllerin misafiri

Kayseri Kocasinan Belediyesi, Pandemi günlerinde sosyal medya aracılığıyla etkinlikler düzenleyerek ilçe halkına keyifli akşamlar yaşatıyor

Kocasinan gönüllerin misafiri

Kayseri Kocasinan Belediyesi tarafından Coronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında sosyal medya aracılığıyla çeşitli etkinlikler düzenlenerek, Kayserililerin keyifli bir Ramazan geçirmelerine katkı sağlandı. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yapılan hizmetler sayesinde evlere misafir olup, Ramazan’ın güzelliklerini paylaştıklarını söyledi.

Kocasinan Belediyesi'nin sosyal medya hesapları üzerinden Kayserililere keyifli akşamlar yaşattıklarını dile getiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, "Rabbim tutmuş olduğumuz oruçları kabul eylesin. Sağlık sıhhat içerisinde nice bayramlara erişmeyi nasip etsin. Şimdiden Bayramınız mübarek olsun. Bu süreçte de Ramazan Ayı’nın güzelliklerini, sevincini, coşkusunu ve manevi havasını yaşamak için yoğun gayret sarf ettik. Yaptığımız çalışmalarımızla evlerinize misafir olup, gönüllerinizde yer aldık. Özellikle sosyal medya hesaplarında yayınlanan videolara, vatandaşlarımız büyük bir teveccüh gösteriyor. Bizim unutulmaması gereken kültürel değerlerimizi vatandaşlarla buluşturuyoruz. Geleneksel oyunlarımızdan Hacivat-Karagöz gösterilerini büyük bir ilgiyle izleyen ilçe sakinlerinin neşesine neşe katıyor. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle tebrik ediyor, başta ülkemiz olmak üzere İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Ramazan Bayramının şimdiden hayırlara vesile olmasını, şehrimize, ülkemize, tüm İslam Alemine ve insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini dileyerek sözlerini tamamladı.