Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-03-2020 19:55   Güncelleme : 06-03-2020 20:01

Kız arkadaşını vurup intihar etti

Kayseri son dakika. Kayseri intihar haberi. Kız arkadaşı Suna Ç'u vuran Kazım Şimşek sonrasında intihar etti. Birisi hastaneye diğeri mezara gitti.

Kız arkadaşını vurup intihar etti

Kayseri'de yine ilginç bir olay daha yaşandı. İnsanların hayatta kalmak adına, ekmek parası kazanmak adına canını dişine taktığı bir dönemde, kendi duygularına karşılık vermeyen bir kişi. kız arkadaşını vurduktan sonra intihar etti.

Olay Kayseri'nin Melikgazi ilçesindeki TOKİ Demokrasi mahallesinde cereyan etti. 54 yaşındaki Kazım Şimşek, tartıştığı kız arkadaşını bacağından vurarak yaraladıktan sonra intihar etti. Kazım Şimşek, 47 yaşındaki kız arkadaşı Suna Ç ile tartıştı. Tartışmanın büyümesiyle Kazım Şimşek, üzerinde bulunan tabancayla kız arkadaşını bacağından vurarak yaralarken, silahı kendine doğrultarak ateş etti.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı kadın Suna Ç'u Kayseri Şehir Hastanesi'ne kaldırırken, Kazım Şimşek'in hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri olayın gerçekleştiği yerde inceleme yaptı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA