Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 21:32   Güncelleme : 09-01-2021 08:56

Kırmızı Oda Sadık Kimdir, Gerçek Adı Ne? Boncuk'un Kocası Eşi Onur Bilge Kim, Kaç Yaşında?

Kırmızı Oda Sadık Kimdir, Gerçek Adı Ne? Boncuk'un Kocası Eşi Onur Bilge Kim, Kaç Yaşında?

Kayseritempo.org - Kırmızı Oda Sadık Kimdir, Gerçek Adı Ne? Boncuk'un Kocası Eşi Onur Bilge Kim, Kaç Yaşında? Bu akşam Kırmızı Oda dizisine yeni bir karakter damgasını vurdu: Boncuk. Bead'in eşi Sadık, Boncuk'un hikayesinde öne çıkan bir diğer karakterdi. Çalışmak için Almanya'ya giden Sadık, eşiyle barışmaya çalışıyor. Ancak eşi Boncuk o kadar yalnızlıktan bunalmıştır ki, çevresinde insanlar olduğunu düşünür. Boncuk'un bu halinden rahatsız olan Sadık, eşini alıp Doktor Hanım'ın yanına gider.

Kırmızı Oda Sadık Kimdir?
1983 yılında Tunceli'de doğdu. İlköğrenimini Tunceli'de tamamladı. İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi'ni bitirip ilk sınav yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni kazandı ancak üniversiteye girmek için gelecek yılı bekledi. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği okurken tesadüfen tiyatroyla karşılaştı. Kapsamlı bir tiyatro eğitimi almak için, mühendisliği bırakıp Dokuz Eylül Üniversitesi GSF Oyunculuk Bölümü’ne girdi. Okuduğu yıllarda okul oyunlarında, çeşitli dizilerde, tv programlarında ve kısa filmlerde oynadı. Oyunculuk bölümünde sergilediği ‘Woyzeck’ adlı oyunla 2011 Arda Kanpolat En İyi Oyuncu Ödülü’ne layık görüldü.

Mezun olduktan sonra Sahnekarlar, BBŞT, İstanbul Devlet Tiyatrosu, Craft, Bagaj, Sadri Alışık Tiyatrosu gibi topluluklar ve kurumlarda tiyatro yaşamına devam etti. Hala Sadri Alışık Tiyatrosu’nda oyuncu olarak görev almaktadır.ugüne kadar Eksik Sayfalar, İncir Reçeli 2, Kırık Kanatlar, Çalıkuşu, Vahyin İzinde, Kampüsistan, Kurşun Yarası, Kavak Yelleri, Alev Alev, Herşeye Rağmen ve Gamsız Hayat gibi bir çok projede rol almıştır.

2017 yılında ise Rüya isimli dizide Sırrı karakterini canlandırmıştır.Onur Bilge, Gülperi” dizisinde Ejder Taşkın karakterini canlandırmaktadır.