Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 20:37   Güncelleme : 19-02-2021 20:37

Kırmızı Oda Sadi Kimdir? Kırmızı Oda Delikanlı Sadi Gerçek Adı Nedir? Erkan Petekkaya oynadığı dizileri nelerdir?

Kırmızı Oda Sadi Kimdir? Kırmızı Oda Delikanlı Sadi Gerçek Adı Nedir? Erkan Petekkaya oynadığı dizileri nelerdir?

Kayseritempo.org - Kırmızı Oda Sadi Kimdir? Kırmızı Oda Delikanlı Sadi Gerçek Adı Nedir? Erkan Petekkaya oynadığı dizileri nelerdir? Türk televizyon tarihinin gerçekten en ilgi çekici dizileri arasında yer almakta olan Kırmızı Oda dizisinde birbirinden ilginç hayat hikayelerinin yanı sıra birbirinden ilginç karakterleri de görmemiz mümkün olan bir durumdur. TV 8 ekranlarında izleyicisi ile buluşmakta olan bu dizi gerçekten yayınlandığı her akşam reytinglerin vazgeçilmez lideri konumuna gelmektedir. Anlattığı gerçek hikayeler ile birlikte kadrolarında konuk ettikleri konuk oyuncuların dikkat çekiciliği de bu diziyi izleyen kimselerin gerçekten büyük zevk almasına neden olmaktadır. Aynı şekilde Delikanlı Sadi rolü de büyük ilgi görmekte ve aslında kim olduğuna dair sorular büyük merak uyandırmaktadır.

Delikanlı Sadi karakterini kimin canlandırdığını öğrenmek için yazımızın devamında bizlere eşlik edebilirsiniz. Türk televizyon ve sinema tarihi için gerçekten büyük ve ismi çok fazla anılacak olan oyunculardan bir tanesi de Erkan Petekkaya’dır ve günümüzde TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi isminde bir karaktere hayat vermektedir.


Kırmızı Oda’nın Delikanlı Sadi’si Erkan Petekkaya Kimdir? 


1971 senesi itibariyle Elazığ şehrinde dünyaya gözlerini açan Erkan Petekkaya aslen Diyarbakırlı bir oyuncudur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile çok büyük ilgi toplayan Erkan Petekkaya o dizide Ali Kaptan rolünü oynamıştır. Sonrasında ise Beyaz Gelincik, Paramparça ve Dila Hanım gibi dizilerde de yeteneklerini sergileme fırsatı bulmuştur.