Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 22:35   Güncelleme : 09-01-2021 08:56

Kırmızı Oda Nerede Çekiliyor? Kırmızı Oda hangi klinik, ev, hastane, şehirde çekildi? Kırmızı oda dizisi nerden hangi kitap filmden uyarlama çekilmiştir?

Kırmızı Oda dizisinin nerede çekildiği, Kırmızı Oda dizisine ödünç olarak hangi yerlerin verildiği gibi merak edilen soruları cevaplamak isteyen yorumcularımızı bekliyoruz. Kırmızı oda dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında merak ettiklerinizi takip edebilirsiniz.

Kırmızı Oda Nerede Çekiliyor? Kırmızı Oda hangi klinik, ev, hastane, şehirde çekildi? Kırmızı oda dizisi nerden hangi kitap filmden uyarlama çekilmiştir?

Kayseritempo.org - Kırmızı Oda Nerede Çekiliyor? Kırmızı Oda hangi klinik, ev, hastane, şehirde çekildi? Kırmızı oda dizisi nerden hangi kitap filmden uyarlama çekilmiştir? Kırmızı Oda dizisinin uyarlandığı kitap hangisi? İlk günden beri TV8 ekranlarında büyük ses getiren Kırmızı Oda dizisinin detayları meraklıları tarafından keşfedilmeye devam ediyor. Binnur Kaya, Tülin Özen, Meriç Aral ve Burak Sevinç gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Kırmızı Oda dizisinin nerede çekildiği ve söz konusu kliniğin nerede olduğu çok merak ediliyor. Peki ilk bölümden bu yana seyirciyi ekranda tutan iddialı dizinin çekimleri nerede? İşte tüm merak edilen detaylar ...

Kırmızı oda dizisi, Binnur Kaya'nın psikiyatri kliniğinde doktor olarak gerçek hikayeleri dinlemesiyle başlasa da dizinin çekimleri İstanbul'un farklı yerlerinde devam ediyor. Kırmızı Oda dizisinde Üsküdar, Ortaköy, Beykoz ve Boğaz manzaralı birçok mekan kullanıldı. Ayrıca Üsküdar sahilinde birçok kafe ve mekan kiralanarak Kırmızı oda serisinde kullanıldı. Ayrıca dizinin konseptine uygun olarak Çamlıca Tepesi ve Şile plajları dizide ara sıra filme alınan mekanlar olarak da söylenebilir.

Kırmızı Oda Nerede Çekiliyor?
Reytingleri alt üst eden TV8'in iddialı dizisi Kırmızı Oda'nın çekimleri İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleşiyor. Dizinin çekildiği mekanlar ağırlıklı olarak Beykoz ve Üsküdar ilçelerinde yer alıyor. Dizinin bazı sahnelerinin Ortaköy'de çekildiği, ayrıca Çamlıca Tepesi ve Şile sahillerinde çekildiği öğrenildi.

Kırmızı Oda hangi klinik, ev, hastane, şehirde çekildi? 
İzleyicilerin en çok merak ettiği konulardan biri de Doktor Hanım'ın kliniğinin nerede olduğu. Usta oyuncu Binnur Kaya'nın hayata geçirdiği Doktor Hanım'ın kliniği Beykoz Kundura Fabrikası'nda vuruldu.

Kırmızı Oda Dizisinin konusu nedir?
Kırmızı Oda dizisi Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu'nun yazdığı kitapta gerçek hayat hikayelerini aktarıyor. Başarılı oyuncu Binnur Kaya, hikayeleri seyirci ile buluşturan dizide psikiyatri rolünü oynuyor. Bu kliniğe başvuran doktor ve hastaların hayatlarını konu alan dizi, her Cuma saat 20: 00'de TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.