Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 20:59   Güncelleme : 08-01-2021 20:59

Kırmızı Oda Kumru Kimdir, Gerçek adı ismi? Kırmızı Oda Kumru Hikayesi Hangi Kitapta, Hastalığı Ne? Aslıhan Gürbüz Oynadığı Dizileri, Sevgilisi?

Aslıhan Gürbüz, Kırmızı Oda'da Kumru olarak karşımıza çıkacak. Peki, Kırmızı Oda Kumru kimdir? Aslıhan Gürbüz hangi dizide oynadı? Kaç yaşında

Kırmızı Oda Kumru Kimdir, Gerçek adı ismi? Kırmızı Oda Kumru Hikayesi Hangi Kitapta, Hastalığı Ne? Aslıhan Gürbüz Oynadığı Dizileri, Sevgilisi?

Kayseritempo.org  - Kırmızı Oda Kumru Kimdir, Gerçek adı ismi? Kırmızı Oda Kumru Hikayesi Hangi Kitapta, Hastalığı Ne? Aslıhan Gürbüz Oynadığı Dizileri, Sevgilisi? Kırmızı Oda Güvercininin hikayesi nedir? Kırmızı Oda Kumru'yu kim oynuyor? Kumru Kırmızı Oda Kimdir Aslıhan Gürbüz Aslıhan Gürbüz, Aslıhan Gürbüz'ün başrol oynadığı dizi gibi detayların bu akşam en çok merak edilen konular arasında yer alacağı Kırmızı Oda dizisinde en çok merak edilen konular arasında yer alacak. Aslıhan Gürbüz'ün kırmızı odada Kumru karakteri ile karşımıza çıkması tartışılacak. Reyting rekorları kıran TV8 dizisi, her Cuma yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 1 Ocak akşamı 18. bölümü ile yayınlanacak olan Kırmızı Oda dizisinin her bölümünde farklı oyuncular yer alacak. Aslıhan Gürbüz yeni bölümün konukları arasında olacak.

Kumru karakterinin sorunları uzun zaman önce başladı. Restoranda karısı ve çocuğuyla yemek yerken başka bir masada oturan bir erkeğin bir müşteriye bıçakla saldırmasıyla başlar. O günden bu yana zor anlar yaşayan Kumru, hayatını düzene sokmak için tedavi olmaya karar verir. Cuma akşamı ekrana gelecek olan Kumru karakterini izleyecek ve kendisini daha detaylı tanımaya devam edeceğiz.

Aslıhan Gürbüz Dizileri, Sevgilisi Kim?
Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983'te Çanakkale'de doğdu. Babasının işi nedeniyle küçük yaşta İstanbul'a taşındı. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre tiyatroyla ilgilendikten sonra dizi ve sinema sektörüne girmeye karar verdi. 2004 yılında The Great Meeting'de yardımcı karakter Seda olarak ilk oyunculuğunu yaptı. Kariyerine başarılı adımlarla devam eden oyuncumuz, halen dizi ve filmlerde aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

Kırmızı Oda Kumru Hikayesi Hangi Kitapta Yer Alıyor, Hastalığı Ne?
Kırmızı odada doktor hanımın yanına gelen Kumru karakteri, Kırmızı Oda dizisinin izleyicisini çok üzecek gibi görünüyor. Dizinin tanıtımından oldukça memnun olan Kırmızı Oda dizisinde Kumru (Aslıhan Gürbüz), Kumru'nun eşi (Fahri Bülent Seyran) ve onun bir lokantada yemek yerken başka bir masada gördüğü adama (Yavuz Bora Koçak) saldırır. kızı (Yavuz Bora Koçak) ve orada hastalanır. Daha sonra onu kırmızı odada görüyoruz.

Aslıhan Gürbüz’ün Önceki Dizileri
2004 – Büyük Buluşma (Seda)
2008 – Gonca Karanfil (Gonca)
2009 – Bir Bulut Olsam (Asiye Bulut)
2010 – Yahşi Cazibe (Cazibe Abbasova)
2014 – Zeytin Tepesi (Deniz Gökçener)
2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Halime Sultan)
2017 – Ufak Tefek Cinayetler (Merve)

Aslıhan Gürbüz Kimdir?
Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda babasının işi dolayısı ile İstanbul’ a taşınmıştır.  Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir süre tiyatro ile ilgilendikten sonra dizi ve film sektörüne adım atma kararı almıştır. İlk dizi oyunculuğunu 2004 yılında Büyük Buluşma dizindeki yardımcı karakter olan Seda karakteri ile yaşamıştır. Başarılı adımlarla kariyer hayatına devam eden oyuncumuz halen aktif olarak dizi ve sinema filmi oyunculuğu yapmaktadır.