Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 22:32   Güncelleme : 19-02-2021 22:32

Kırmızı Oda Doktor Hanımın Dizideki İsmi Nedir? Kırmızı Oda Doktor Hanım Gerçek Adı Nedir, Kimdir?

Kırmızı Oda Doktor Hanımın Dizideki İsmi Nedir? Kırmızı Oda Doktor Hanım Gerçek Adı Nedir, Kimdir?

Kayseritempo.org - Kırmızı Oda Doktor Hanımın Dizideki İsmi Nedir? Kırmızı Oda Doktor Hanım Gerçek Adı Nedir, Kimdir? Türk izleyicisini duygusal bakımdan epey bir kendisine kilitlemeyi başaran bir dizi olarak ön plana çıkan Kırmızı Oda dizisi TV 8 ekranlarında izleyicileri ile buluşmakta ve izleyicilerine gerçekten yayınlandığı her akşamında büyük keyifler yaşatması ile beraber aynı zamanda büyük büyük duygusal oluşumların da içerisine çekmektedir.

Bir psikiyatri servisinde yaşanılanların eğrisiz büğrüsüz bir şekilde ekranlara taşındığı bu dizide temel oyuncu kadrosu sadece o psikiyatri merkezinin çalışanlardır. Diğerleri hep konuk oyuncudur. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümü sayesinde öğrenme şansı bulduğumuz bu isim bir çiçek ismidir. Bunu da doktorun Delikanlı Sadi ile gerçekleştirmekte olduğu seans sırasında öğrenmiştik. Bu seans esnasında annesinin kaybını gerçekten acı içerisinde anlatan Delikanlı Sadi sonrasında Doktor Hanım’a sizinle çok iyi bir bağ kurduk demişti.

Doktor Hanımın Dizideki İsmi Nedir?

Doktor Hanım Sonrasında annesinin isminin çiçek ismi olmasından ötürü üç kızına da çiçek ismi verdiğini söylemişti. Sonrasında da Doktor Hanım kendi isminin Manolya olduğunu açıklamıştı.

Kırmızı Oda Doktor Hanım Kimdir?                       

 Kırmızı Oda televizyon dizisinde Doktor Hanım rolünü televizyonlarda çok sık bir şekilde rastladığımız bir isim olan Binnur Kaya canlandırmaktadır. Binnur Kaya 19 Nisan 1972 senesinde Ankara’da doğmuş ve aldığı eğitimlerin tamamını oyunculuk üzerine aldıktan sonra gerçekten başarılı ve ihtişamlı bir kariyere imza atmıştır.