Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2021 17:05   Güncelleme : 22-02-2021 17:05

Kırmızı Oda Dizisinde Büyük Gelişme! Seyirci Umutlandı

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 kanalında yayınlanan son zamanların en popüler dizilerinden birisi haline gelen Kırmızı Oda dizisi her bölümüyle, her oyuncusu ile adından sıkça söz ettiriyor.

Kırmızı Oda Dizisinde Büyük Gelişme! Seyirci Umutlandı

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 kanalında yayınlanan son zamanların en popüler dizilerinden birisi haline gelen Kırmızı Oda dizisi her bölümüyle, her oyuncusu ile adından sıkça söz ettiriyor. Psikolojik gerilim kategorisinde oluşturulan bu dizi de gerçek hayat hikayeleri ele alınıyor. Günümüzde yer alan dizilerden farklı bir tarzda karşımıza çıkan bu dizi de Binnur Kaya gibi usta isimler yer alıyor. Büyük bir rağbet ile karşı karşıya kalan bu dizi de birçok hikaye 4 veya 5 bölümlük olarak izleyiciye yansıtılıyor.

Her Bölüm Ayrı Bir Etki Yaratıyor

Başarılı bizi de günümüze kadar pek çok ünlü isim ekran karşısına geçerek akıllarda kalıcı unutulmayan roller canlandırdı. Bu ünlü isimler arasında izleyicileri en çok etkileyen ve unutulmayan ise şüphesiz Meliha Sözen ve Burcu Biricik oldu. Sürükleyici bir hikaye haline gelen bu dizi kısa sürede büyük reytingler alarak dizi sektöründe ilk sıralara adını yazdırdı. Kırmızı oda adlı eser Aslında Dr Gülseren Budayıcıoğlu'na ait. Eserde ise doktorun gerçek hayatta yaşadığı deneyimler yer alıyor.

 Kırmızı Oda Dizisinden Büyük Bir Başarı Geldi

Ülkemizde sıkı bir şekilde takip edilen dizi gösterdiği reytingler sayesinde yurt dışında da birçok ülkede en çok izlenenler arasına girdi. Aynı zamanda Eccho Right firması da bu dizi ile ilgilenenler arasında yer alıyor. Firma tarafından Kırmızı Oda dizisinin hakları satışa çıkartıldı ve bu dizi ilk olarak İsveçlilerin büyük ilgisini çekti.  Ancak İsveç dışında başka ülkelerin de bu diziye talip olduğu öğrenildi.

Ünlü bir gazetenin köşe yazısında bu dizi ile ilgili yeni gelişmeler paylaşıldı. Sunulan köşe yazısında ise özetle birçok ülkede yer alan yayıncı ve yapımcının bu diziyi satın almak istediği paylaşıldı.