Medya
Giriş Tarihi : 15-01-2021 21:24   Güncelleme : 15-01-2021 21:24

Kırmızı Oda Can Kimdir, Gerçek Adı Ne? Kırmızı Oda Boncuk'un Sevdiği Can Feyyaz Şerifoğlu Hayal mi, Kim, Kaç Yaşında, Boyu ve Nerelidir?

Parkta Boncuk'un konuştuğu adamın adı Can. Can, Türk ailesiyle Hollanda'da yaşıyor ve müzisyen. Hollanda'da doğup büyüyen Can, boncuğu ilk gördüğünden beri onunla konuşmak ve onunla arkadaş olmak istiyor. Bead, hayatta da iyi ve şefkatli erkeklerin olduğunu göstermeye çalıştı. Boncuk, kalbinde kıpırdatmasına rağmen, onu kendi başına bile kabul edemiyordu. Azizler yardımınıza geldi.

Kırmızı Oda Can Kimdir, Gerçek Adı Ne? Kırmızı Oda Boncuk'un Sevdiği Can Feyyaz Şerifoğlu Hayal mi, Kim, Kaç Yaşında, Boyu ve Nerelidir?

Kayseritempo.org - Kırmızı Oda Can Kimdir, Gerçek Adı Ne? Kırmızı Oda Boncuk'un Sevdiği Can Feyyaz Şerifoğlu Hayal mi, Kim, Kaç Yaşında, Boyu ve Nerelidir? Kırmızı Oda Can hayat hikayesi nedir? Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna yepyeni bir isim ekledi. Şarkıcı Feyyaz Şerifoğlu, Kırmızı Oda dizisinde Boncuk'un hikayesine dahil oluyor. Ajda Pekkan'ın müzik piyasasında vokalisti olarak tanınan Feyyaz Şerifoğlu, oyunculuk yeteneğini Kırmızı Oda'da sergileyecek. Peki Feyyaz Şerifoğlu kimdir, kaç yaşında?
Kırmızı Oda dizisindeki Boncuk hikayesi herkesi meraklandırmaya devam ediyor. Yavaş yavaş Boncuk'un hayatı hakkında yeni bilgiler öğreniyoruz. Boncuk Doktor ile konuşurken hayatı hakkında hiçbir şey söylemediğini ve kendi hayal dünyasında yaşadığını hatırlıyor. Yeni bölümde Dr. Boncuk Hanım'ı hayal edenler onu bu noktaya getirdi. Hollanda'da alışveriş yaptıktan sonra yürüyüş alanı, bankta oturduğu ağaçlık bir parka gidiyor.

Bir gün yakışıklı bir genç anlamadığı bir dilde saatlerce sordu. Boncuk, dilini anlamadığı için cevap vermedi, ancak yolda adam onun Türk olduğunu anladı ve konuşmak istedi. Boncuk ilk başta konuşmak istemese de, Hollanda'da ilk kez bir Türkle tanıştığı ve ona bakacağı için zamanla konuştu. Bu Boncuk için çok çekiciydi ve şimdi her parka gittiğinde Can'ı bekliyor. Can'ın hayatını öğreniyor ve kendisi hakkında rüya görüyordu. Hollanda'da alışveriş yaparken ormanlık bir yürüyüş parkına giden Boncuk, bir bankta dinlenirken, bir gün yakışıklı bir genç ona anlayamadığı bir dilde saat kaç olduğunu sordu. Bead, dilini anlamadığı için cevap vermekte zorlandı. Ama yolda adam onun bir Türk olduğunu anladı ve onunla konuşmak istedi. Boncuk ilk başta konuşmak istemese de konuştu. Çünkü Hollanda'da ilk kez bir Türkle tanışmış ve ona bakmıştı.

Kırmızı Oda Can Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

1991 yılında Rize’de dünyaya gelen Feyyaz Şerifoğlu, Tekirdağ’da Tekstil Mühendisliği eğitimi almıştır. Feyyaz Şerifoğlu üniversite eğitimin ardından müzik çalışmaları yaptı. Gidene isimli şarkısı ile tanındı. Feyyaz Şerifoğlu oyunculuk üzerine de eğitimler aldı. Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda dizisinde Can karakterini canlandırıyor.