Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 21:43   Güncelleme : 08-01-2021 21:43

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir, Gerçek Adı ? Burcu Biricik Gerçek Hayat Hikayesi Ne, Hastalığı Nedir? Kırmızı Oda Boncuk Karakteri Eşi Babası Kim?

Cuma günleri yeni karakterlerin yerini TV8 ekranlarından çıkan ve Kırmızı Oda dizisi önünde rakibi olmayan karakterlere bırakıyor. Güzel oyuncu Burcu Biricik Kırmızı Oda, acı çeken oyuncusuyla Boncuk karakterini sunacak. tatlılık. Azizler görecek. Var olmayan yaratıklarla yaşadığını ve bunun karısıyla ilişkisini etkilediğini söyleyen Kırmızı Oda, doktor kadından yardım isteyecektir.

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir, Gerçek Adı ? Burcu Biricik Gerçek Hayat Hikayesi Ne, Hastalığı Nedir? Kırmızı Oda Boncuk Karakteri Eşi Babası Kim?

Kayseritempo.org - Kırmızı Oda Boncuk Kimdir, Gerçek Adı ? Burcu Biricik Gerçek Hayat Hikayesi Ne, Hastalığı Nedir? Kırmızı Oda Boncuk Karakteri Eşi Babası Kim? Kırmızı Oda boncuk nerede, hangi ülkede yaşıyor? Kırmızı Oda Boncuk Evi nerede? Kırmızı Oda Boncuğun babası kim? Geçtiğimiz hafta Kırmızı Oda dizisine dahil olan Tomurcuk karakteri ile karşımıza çıkan Burcu Biricik bir fırtına yaşadı. Cotard sendromundan muzdarip olan Kırmızı Oda Boncuklarının babası bu gece bir kötü adam olarak bizimle olacak. Kırmızı Oda boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik, kırmızı salonun yeni bölümünde Cenk Kangöz Boncuk karakterini canlandıracak. Binnur Kaya'nın Doktor Hanım karakteriyle yer aldığı ve senaryosunun Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından kaleme alındığı Kırmızı Oda dizisinin son bölümünde Boncuk karakteri diziye dahil olmuş ve kırmızı oda boncuğunun babası da eklenmiştir. Binnur Kaya ile Kırmızı Oda ile ilgili yeni gelişmeler var. Son birkaç bölümde Burcu Biricik'in konuk oyuncu olduğu dönemden itibaren, Melisa Sözen'in vedalaşmasının ardından ünlü isimlerde konuk oyuncu olarak yer aldığı diziye konuk oyuncu olarak katılacağı öğrenildi.

Kırmızı Oda Boncuklarının babası olarak aramızda olacak isim Cenk olurken, usta oyuncu her zaman kötü rollerde karşımıza çıkarak bize Kırmızı Oda karakterinin babası Boncuk'un da sinema olacağı izlenimini veriyor. kötü karakter. Burcu Biricik Kırmızı Oda dizisinden ayrılacak. Oyuncu Burcu Biricik Kırmızı Oda 1 Ocak yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin kadrosuna doktor hanım rolüyle dahil olacak olan Burcu Bİricik, Kırmızı Oda Boncuk karakterine hayat verecek, Kırmızı Oda Boncuğu'nun gerçek hikayesini sunacak ve Doktor Leydi'den yardım isteyecek. Kırmızı Oda Boncuğu için.bitti, ekip yeni bir oyuncu ve yeni bir konu araştırması başlattı. Alya karakteriyle inanılmaz bir performans sergileyen Melisa Sözen'in ardından Burcu Biricik'in gelmesi seyirciyi daha da meraklandırdı.

Kırmızı Oda Boncuk Babası Cenk Kangöz kimdir?

1974 yılı doğumlu olan Cenk kangöz Kurtlar Vadisi Pusu zamanından beri bizlerle birlikte. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile Yahya karakteri ile bizlerle birlikte olan Cenk kangöz Medcezir dizisinde Hasan karakterine Hayat vermiş olup bir başka önemli projesi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz örgütçü Cemil karakterini bizlere sunmuştur . Bu akşam da cuma akşamlarının reyting rekortmeni olan Kırmızı Oda dizisinde yine kötü bir karakteri canlandıracak olan Cenk kangöz Kırmızı Oda Boncuk’un babası karakterini bizlere tanıtacak

Kırmızı Oda Boncuk’un Annesini Kim Canlandırıyor?

Sedef Akalın Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un annesi Sultan rolüne hayat vermektedir. Kırmızı Oda dizisinde Tuna karakterine hayat veren Gülçin Kültür Şahin ile çok benzemesi nedeniyle sosyal medyada Boncuk’un annesine Gülçin Kültür Şahin mi hayat verdi diye merak edenler olmuş. İkilinin benzerliği gerçekten herkesi şaşırtmakta. Bu noktada oyuncu daha önce Gülçin Kültür Şahin ile “Gülperi” dizisinde rol almış bir isim eklemesini da yaparak oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Sedef Akalın Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizide Oynadı?

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 160 cm boyunda, 70 kg ağırlığındadır. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra “Eski Hikaye” dizisiyle ilk kez kamera karşısına çıkmıştır. 2017 yılında “Kara Yazı” dizisinde rol alan oyuncu, daha sonra “Gülperi” dizisinde Özlem karakterine hayat vermiştir.

Sedef Akalın Dizileri ve Filmleri

  • Kırmızı Oda (Boncuk’un Annesi Sultan) – 2020
  • Penny Bank (Ayten) – 2020
  • Kader Postası – 2019
  • Gülperi (Özlem) – 2018
  • Locman – 2018
  • Kara Yazı – 2017
  • Eski Hikaye (Fahriye) – 2013

Kırmızı Oda boncuk gerçek hikayesi

Burcu Biricik Kırmızı Oda Boncuk gerçek hikayesnden bahsedecek olursak,  sürekli halüsinasyon gören bir kişilik olduğunu, kendisini sürekli evliyaların ve gizli güçlerin  ziyaret ettiğini ve onlarla konuştuğunu sanan bir karakter olduğunu söyleyebiliriz.  Doktor hanımın Kırmızı Oda Boncuk karakteri üzerinde nasıl bir yol izleyeceği neler yapacağını merak ediliyor.

Cotard Sendromu nedir?

Hasta kafasından kurduğu şeye inanmaktayken bunun için de çevresini kendisine inandırmak itemektedir. İşte bu yüzden Doktor hanım ‘Sana inanıyorum’ demiştir.