Medya
Giriş Tarihi : 20-02-2021 00:07   Güncelleme : 20-02-2021 00:07

Kırmızı Oda 26. bölüm fragmanı izle ATV Youtube yeni fragman tanıtım Sadi ölecek mi, diziden ayrılıyor mu? Kırmızı Oda dizisi 25. Son Bölüm Full İzle!

Kırmızı Oda 26. bölüm fragmanı izle ATV Youtube yeni fragman tanıtım Sadi ölecek mi, diziden ayrılıyor mu? Kırmızı Oda dizisi 25. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Kırmızı Oda 26. bölüm fragmanı izle ATV Youtube yeni fragman tanıtım Sadi ölecek mi, Erkan Petekkaya diziden ayrılıyor mu? Kırmızı Oda dizisi 25. Son Bölüm Full İzle! Tüm ilgiyi üstüne çeken Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümü 25. bölüm bugün ekranlara gelecek. Kırmızı Oda 26. Bölümde Neler Yaşandı? Kırmızı Oda 25. Bölüm canlı izle! İşte Kırmızı Oda 25. Bölüm Tek parça Linki! Kırmızı Oda 25. Bölümde neler oluyor? Tv8 ekranlarının ve cuma günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Kırmızı Oda’ da yeni bölümde neler yaşandı? Başrolünü Binnur Kaya’ nın çektiği dizi tüm dizi severlerin büyük bir ilgisini çekmeyi başardı. Başrol Binnur Kaya’nın bir klinikte psikolog olarak görev yaptığı dizi farklı konusu ve olaylara farklı bakış açılarıyla değinmesi herkesi ekran başına kitlemekte.

İnsanların sorunlarını ve dertlerine bir çare olmak için onları dinleyecek ve rolü gereği psikolog olan Binnur Kaya verdiği cevaplar ve hayata bakış açısıyla adeta çok sevilen bir karakter olmayı başardı. Dizide başrol oyuncusu olan Binnur kaya bir psikolog ve kendisine gelen hastalarının sorunlarını ve dertlerini dinleyerek onları yönledirmeye çalışacak. Bunu yaparken insanların duygu, düşünce ve geçmişinin derinliklerine inecek olan psikolog farklı karakteri ile herkesi adeta büyülüyor. Herkesin kendinden birşeyler gördüğü dizi yaşattığı duygu karmaşasıyla bütün dizi severleri cuma günü tv8 ekranlarına topluyor. 

Kırmızı Oda dizisi 25. Son Bölüm Full İzle!

Kırmızı Oda'nın 24. Bölümünde; Nazlı (Pınar Deniz), anne ve babasının evliliklerinde yaşadığı sorunları paylaşınca Doktor Hanım, Nazlı'nın korkularının sebebini anlar. Kumru (Aslıhan Gürbüz) anneannesiyle geçirdiği yılları anlatıyor.

Kırmızı Oda 26. bölüm fragmanı izle

Sadi (Erkan Petekkaya) babasının yaşadığı travmayı anlatırken Doktor Hanım panik atak geçirince müdahale ediyor. Klinisyenler Piraye ile Deniz arasındaki ilişkiden şüphelenirken, İrem'in ziyareti Hüseyin'i çok mutlu eder. Suların durulmadığı Kırmızı Oda 26. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bugünkü yeni bölümden sonra yayınlanacak olan fragman yayınlanır yayınlanmaz bu haberde bulabileceksiniz. Kırmızı Oda 26. Bölüm Fragmanı bu haberde.