Medya
Giriş Tarihi : 09-01-2021 00:07   Güncelleme : 09-01-2021 00:07

Kırmızı Oda 20. bölüm fragmanı izle Tv8 Youtube Kırmızı Oda 15 Ocak yeni bölüm tanıtımı! Kırmızı Oda 19 Son Bölüm Full İzle

TV8'in sevilen dizisi Red Room 8 Ocak Cuma günü seyirci ile buluştu. Her hafta farklı bir olaya tanıklık eden Kırmızı Oda, bu hafta farklı hikayeleriyle sizlerle olacak. Kırmızı Oda 20.Bölüm'de neler olacak? Kırmızı Oda 20. Bölüm 15 Ocak Cuma 20.00'de TV'de olacak.

Kırmızı Oda 20. bölüm fragmanı izle Tv8 Youtube Kırmızı Oda 15 Ocak yeni bölüm tanıtımı! Kırmızı Oda 19 Son Bölüm Full İzle

Kayseritempo.org - Kırmızı Oda 20. bölüm fragmanı izle Tv8 Youtube Kırmızı Oda 15 Ocak Cuma 2021 yeni bölüm tanıtımı! Kırmızı Oda 19 Son Bölüm Full İzle. Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir psikiyatri kliniğinde yaşanan olaylardan esinlenerek uyarladığı Kırmızı Oda dizisinde başarılı oyuncu Binnur Kaya, psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandırıyor. TV8'in iddialı dizisi Kırmızı Oda, bu hafta izleyicileri ekrana kilitledi. 8 Ocak Cuma günü 19. bölümü ekrana gelen dizinin 20. bölüm fragmanı merak konusu oldu.

Boncuk (Burcu Biricik) aile evindeki korkunç trajedinin devamını Doktor Hanım ile paylaşırken; Can'ın onu anladığından sevgiyle bahsediyor. Doktor Ayşe bu kez başını belaya sokmak için Doktor Hanım'ın kapısını çalar ve ilk defa babası Erhan (Erdinç Gülener) dedesinin (Köksal Engür) ve büyükannesinin (Hikmet Körmükçü) tedirginlik nedeniyle taşındığını söyler. evinde alkol sorunu. Yaşadığı tacizi anlatan Kumru'ya (Aslıhan Gürbüz) destek olurken; Kumru ise kumar borcu nedeniyle bir gece hayatını mahveden Yavuz'un (Bora Koçak) peşine düşüyor.

Kırmızı Oda 20. bölüm fragmanı izle

Selvi (Sema Keçik) geçmişiyle hesaplaşır ve yepyeni bir hayatın kapısını açar. Bead (Burcu Biricik), halüsinasyonları azalmaya başlayınca Doktor Hanım ile yakın bir bağ kurar ve doğduğu evde yaşadığı felaketi ve Can'la olan arkadaşlığını anlatır. Yavuz'un (Bora Koçak) birlikte çıktığı travmatik deneyim, Kumru'yu (Aslıhan Gürbüz) intikam almaya zorlayarak Doktor Hanım'ı endişelendiriyor. Giderek daha da kötüye giden Doktor Ayşe, kritik kararını Doktor Hanım ile paylaşır.

Kırmızı Oda 19 Son Bölüm Full İzle

Kırmızı Oda'nın başrol oyuncusu Binnur Kaya, psikiyatri kliniği sahibi ve psikiyatristi canlandıracak. Her yaşam öyküsünün altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve keder, ruhun kapalı kapılarını açacak seyirciler, doktorlarına ve kendisine başvuran hastaların hayatlarını anlatacakları "Kırmızı Oda" da psikiyatri kliniği. Hastalar o güne kadar kimseye anlatamayacakları sırları anlatırken, seyirci de bugünü, geçmişi ve geleceği hakkında bir şeyler bulacaktır.