Medya
Giriş Tarihi : 20-02-2021 21:15   Güncelleme : 20-02-2021 21:15

Kim Milyoner Olmak İster Bugün neden Yok? 20 Şubat 2021 Kim Milyoner Olmak İster Neden Bitti? ATV Milyoner Neden Yayından Kaldırıldı?

Kim Milyoner Olmak İster Bugün neden Yok? 20 Şubat 2021 Kim Milyoner Olmak İster Neden Bitti? ATV Milyoner Neden Yayından Kaldırıldı?

Kayseritempo.org - Kim Milyoner Olmak İster Bugün neden Yok? 20 Şubat 2021 Kim Milyoner Olmak İster Neden Bitti? ATV Milyoner Neden Yayından Kaldırıldı? Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? ATV'nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster her cumartesi sevenleri ile buluşuyor. Soruları ve yarışmacıları ile gündemde de yerini sürekli koruyan yarışma programı yıllardır severek takip ediliyor. Kenan Işık'ın sunumu ile başlayan Kim Milyoner Olmak İster programına ünlü sunucunun talihsiz bir kaza sonucu komaya girmesi ile ara verilmişti. Daha sonra farklı sunucular ile yeniden hayata geçirilen program bu hafta ekranlara gelmedi. Bu da izleyicilerin aklına Kim Milyoner Olmak İster yayından mı kaldırıldı sorularını getirdi.

2011 yılından günümüze kadar 10 sezondur yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının sunuculuğunu 2014 yılında Selçuk Yöntem devralmıştı. Kenan Işık'ın rahatsızlığına rağmen program kaldığı yerden devam etmiş ve Selçuk Yöntem'den sonra Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekrana gelmişti. Son olarak sunuculuğu Kenan İmirzalıoğlu'nun devraldığı program reytinglerde ki yerini koruyordu.

Kim Milyoner Olmak İster Bugün neden Yok?

20 Şubat Cumartesi günü yarışma yerine ekranlara ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim'in ilk bölümü geldi. Bu durumda akıllarda soru işareti bıraktı. Sina Koloğlu'nun köşe yazısına göre ATV, Kim Milyoner Olmak İster'e Haziran sonuna kadar ara verdi ve dizilerin sezon finali yapması ile yeniden ekrana gelecek. Cumartesi gününü Kardeşlerim dizisine kaptıran ve yeni baba olan Kenan İmirzalıoğlu bu durumda bir süre ekranlardan uzak kalacak.

ATV Milyoner Neden Yayından Kaldırıldı?

Kim Milyoner Olmak İstiyor Yeni Bölüm Ne Zaman Olacak? Yarışma bittiğinde ise bilinmemektedir, izleyiciler tarafından kanaldan bir açıklama beklenmektedir. Yarışmanın günü ve saati Kardeşlerim dizisine verildi.