Medya
Giriş Tarihi : 07-11-2019 19:05   Güncelleme : 07-11-2019 19:15

KİG Başkan Çopuroğlu ile görüştü

Kayseri İnternet Gazetecileri Platformu üyeleri, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile görüştü. Başkan Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile samimi bir görüşme gerçekleştirildi.

KİG Başkan Çopuroğlu ile görüştü

Çağın iletişim aracı olarak kullanılan İnternet, artık yazılı ve görsel basının önüne geçmeye başladı. Gazete satışlarının dibi bulduğu, yerel gazetelerin neredeyse okunmaz hale geldiği günümüzde oldukça yaygınlaşmaya başlayan internet gazeteciliği vitrindeki yerini koruyor.

Bu noktada Kayseri'de faaliyet gösteren internet gazetecileri, oluşturdukları platform nezrinde ziyaretlerini sürdürüyor. Oktay Ensari, Yüksel Yıkılmaz, Ahmet Şan, Tolgay Yılmaz, Ali Türkaslan, Ali Burhan, Yusuf Ağaşe, Ersin Özden ve Rıfat Kural'dan oluşan Kayseri İnternet Gazetecileri Platformu, bugün AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile biraraya geldi. AK Parti İl binasında gerçekleşen görüşmede Kayseri İnternet Gazetecileri Platformu'nun kuruluş amacı anlatıldı.

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da, ziyaretten ve oluşumdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, internet gazeteciliği ile ilgili bir takım kriterler getirilmesi ve platform oluşturulmasının son derece yerinde bir karar olduğunu ifade ederek, "Çağımız teknoloji çağı. Bu oluşum Kayseri'miz için hayırlı olsun. Umarım memleketimiz için hayırlı, güzel haberlere imza atarsınız" cümleleri kurdu.