Futbol
Giriş Tarihi : 20-10-2019 18:05

Kemal Özdeş maç sonrası neler söyledi

Kemal Özdeş, berabere biten İstikbal Mobilya Kayserispor maçı sonrasında açıklama yaptı

Kemal Özdeş maç sonrası neler söyledi

Kasımpqaşa'da tartışılan teknik direktör olan ve görevi bırakabileceği konuşulan Kemal Özdeş, kaleci Fatih7in kurtarışları ile adeta hayat buldu.

Kayseri'ye puan veya puanlar almak için geldiklerini söyleyen Kasımpaşa teknik direktörü Kemal Özdeş, ilk yarıda önemli pozisyonlar bulduklarını ve bunun sadece birini değerlendirdiklerini, ikinci yarıda ise kaleci Fatih'in önemli kurtarışları olduğunu söyledi.

Kayserispor'un maçın ikinci yarısında daha iyi bir oyun ortaya koyduğunu söyleyen Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, “Kalecimiz Fatih bizi mağlubiyetten kurtardı” dedi.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, “Puanlar paylaşıldı. Oyunun ilk bölümünde daha doğru oynayan taraftık. Stadın ambiyansına rağmen iyi oyun oynadık. Riskli bir oyuna döndü. Pozisyon vermesek de ikinci golü bulabilirdik. İkinci golü bulamamak ilk yarının sonuna doğru problemdi. Kayserispor maçın devre arasını bizden daha iyi geçirmiş. Bizim savunmamızı daha geriye yaslayan bir takım vardı. Bu oyun her geçen dakika coşkuya neden oldu. 75. dakikada oyunu dengeler olduk. Verdiğimiz kontraataklarda kalecimiz Fatih iyi oynadı. Bizi mağlubiyetten kurtardı. İkinci yarıda Kayseri takımının daha doğru oyununu kutlamak gerekiyor” ifadelerini kullandı.