Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2021 21:00   Güncelleme : 22-02-2021 21:00

Kefaret Dizisinde Şok Eden Karar! Seyirci Yıkıldı

21 Şubat Pazar günü akşam saatlerinde ekranlara 14. bölümüyle gelecek olan Kefaret dizisi izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor.

Kefaret Dizisinde Şok Eden Karar! Seyirci Yıkıldı

21 Şubat Pazar günü akşam saatlerinde ekranlara 14. bölümüyle gelecek olan Kefaret dizisi izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor. Kefaret dizisi başrolünde ise Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur gibi başarılı isimler yer alıyor. Kefaret dizisi heyecanlı anlara tanıklık ederken yeni bölümde yaşanacaklar herkesi şaşırtacak.

Yeni bölümde Sinan karakterinin aldığı büyük karar Zeynep'e büyük bir darbe olacaktır. Sude'nin koruyucu babası olmayı istemeyen Sinan herkesi şaşırtacak bir karar alıyor. Sinan'ın kararını etkileyen kişi ise avukat Buket olarak karşımıza çıkıyor.

Kefaret Dizisinde Neler Yaşanacak!

Cansu'nun yıllarca anne baba hasreti çekmesi haklı bir isyana neden olur. Buda Zeynep'i hayli zorlar. Üstüne Sude'nin devlet korumasına alınması kararı ile karşı karşıya kalır. Sinan ve Zeynep, Sude'nin koruyucu ailesi olmak için evlenme kararı alır. Fakat Sinan bu karardan aniden vazgeçer. Bu kararından vazgeçiren isim ise Avukat Buket olacaktır.

Zeynep bunu öğrendiğinde ise bir şok daha yaşar ve çileden çıkar. Cansu'ya ulaşabilmek için Arzu Ahmet'i baştan çıkarmaya çalışır. Zeynep ise Sabri'nin mirasına sahip olmak için sahtekarlık yaptı iddiası ile Meltem tarafından şikayet edilir.

Tüm bunlar doğrultusunda Zeyneb'in tüm mal varlığına el konulur. Zeynep hem maddi hem manevi zorluklar ile boğuşurken Ahmet, Arzu ve Cansu'yu bir araya getirme kararı alarak, onların görüşmesine yardımcı olacaktır.