Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 18:55   Güncelleme : 21-02-2021 18:56

Kefaret dizisi final bölümünde neler yaşanacak belli oldu Zeynep katil oluyor! Kefaret dizisi ne zaman final yapacak? Kefaret dizisi nasıl bitiyor?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Kefaret’in final sahnesinde neler yaşanacak belli oldu. Kefaret dizisi ne zaman final yapacak?

Kefaret dizisi final bölümünde neler yaşanacak belli oldu Zeynep katil oluyor! Kefaret dizisi ne zaman final yapacak? Kefaret dizisi nasıl bitiyor?

Kayseritempo.org - Kefaret dizisi final bölümünde neler yaşanacak belli oldu Zeynep katil oluyor! Kefaret dizisi ne zaman final yapacak? Kefaret dizisi nasıl bitiyor? Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanan Kefaret Dizisi'nin merakla beklenen final bölümünde neler yaşanacağı belli oldu.  Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın paylaştığı dizinin ne zaman final yapacağı gelen bilgiler arasında yer aldı.

25 Film imzalı, yönetmeliğini Mesude Erarslan'ın yaptığı, Mahinur Ergün'ün senaryosunu kaleme aldığı FOX TV'de ekranlara gelek olacak olan dram türündeki Kefaret dizisi Pazar günler, saat 20.00'de FOX TV'de ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli adlı kitabında yer alan küçük hikayelerden oluşan dizinin sonunda neler yaşanacağı belli oldu.

Kefaret dizisi nasıl bitiyor?

Kefaret dizisinde geçen olaylar kitaptan toplam 14 sayfalık bir olaydan yola çıkılarak düzenlenmiştir. Ayrıca kitapta geçen isimler ile dizide adlı geçen isimler birbirinden tamamen farklıdır. Ayrıca tek fark isimler değil olaylardırda. Dizide  anlatılan ve romanda anlatılan her olay bir birinden oldukça farklı anlatılmıştır. Dizide Sibel ve Serdar olarak bilinen Zeynep ve Ahmet’in kızı Elif kaçırılmıştır. Fakat seneler süren arama sonuç vermemiştir. Bu sırada devreye Fatih adlı kişi girer Fatih karısının kızı Sude’yi doğum yaptığı sırada ölür ve kendiside hastadır bu nedenle  kızının annesiz ve babasız büyümesine gönlü razı gelmez ve kendi kızı Esra’yı yani Sude’yi Zeynep’in kaybolan kızı Elif’in yerine koymaya karar verir.


Fakat tüm gerçekler seneler sonra Elif’in abisi araştırmacı yeteceğiyle ortaya çıkacaktır. Zeynep’e gelen mektupların peşine düşen mahkemenin diğer kararı ise Sude’ye DNA testi yapılması kararı olur ve yapılan test ile Sude’nin Zeynep’in kızı olmadığı ortaya çıkmıştır. Zeynep  tüm bu yaşanılanlardan dolayı kendini kaybeder ve Sude’nin gerçek babası olan Fatih’i yani dizide bilinen adıyla Sabri’yi öldürerek katil olur.