Medya
Giriş Tarihi : 11-01-2021 00:26   Güncelleme : 11-01-2021 00:26

Kefaret 9. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Kefaret Dizisi Yeni Tanıtımı Neler Oluyor? Kefaret dizisi 8. Son Bölüm Full İzle!

Kefaret 9. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Kefaret Dizisi Yeni Tanıtımı Neler Oluyor? Kefaret dizisi 8. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Kefaret 9. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Kefaret Dizisi Yeni Tanıtımı Neler Oluyor? Kefaret dizisi 8. Son Bölüm Full İzle! Ahmet, Arzu'yu tedavi ederken karşılaştığı Cansu'nun kendi kızı olabileceğinden şüphelenmeye başlar. Münevver, Sinan'a araba almak bahanesiyle Kadir ile güzel bir gün geçirir. Ancak Sinan, aldığı bu arabaya kendisine danışmadan tepki verecektir. Meltem, Ahmet'in evlenir evlenmez işten çıkarılmasının faturasını alır ve aralarında büyük bir hesaplaşma olur. Fox TV'nin yeni sezon dizileri arasında yer alan Kefaret dizisi bu akşam 8. yeni bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Sabri'nin Elif'i kaçırdığını itiraf etmesi sevilen dizinin bu akşamki bölümüne damga vurdu.


Sinan, Arzu ve Mehmet'in Cansu hakkında yalan söylediğini ve Cansu'nun aslında Zeynep'in kızı olduğunu biliyor ama bunu Zeynep'e nasıl anlatacağını bilmiyor. Sabri'nin Elif'i kaçırdığını ve kızını Zeynep'e bıraktığını itiraf ettiği haberi basına yansıyor. Ahmet'in bu haberi öğrenmesinin sonuçları Zeynep için çok ağır olacaktır. FOX TV ekranlarında yayın hayatına devam eden Redemption dizisi, 10 Ocak Pazar günü 8. yeni bölümü ile izleyici ile buluştu. Kefaret dizisi hayranlarının nefeslerini tutarak izledikleri 8. bölümde neler yaşandı? Kefaret dizisinin 8. bölümü, başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın oynadığı heyecanlı sahnelerle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Kefaret'in 10 Ocak'taki son bölümünde yaşananlar, Kefaret'in 8. bölümünü izleme seçeneği ile haberimizin devamında sizlerle. Kefaret 8. Bölümün tamamını izleyin!

Kefaret 9. Bölüm Fragmanı İzle

Zeynep ve Sude ve Can, Sabri'nin bıraktığı çiftlikte birlikte yaşıyor! Dadı Ayşe çiftlikte sevdikleriyle birlikte. Bildiği her şeyi Zeynep'e aktaran Ayşe, Sude'nin eski dadısıdır. Öte yandan Zeynep Sude ile mesafesini kapatırken Sinan boş kalmayacak! Sinan, şüpheleri büyüyen Zeynep hakkında ne planlıyor? Bu sırada Münevver, Sinan için iş arıyor ama Sinan'ın herkesten sakladığı gizemli bir işi var! Ahmet, Arzu'yu tedavi etmek zorunda kalacak. Bu sırada Ahmet ve Cansu da buluşur.

Kefaret dizisi 8. Son Bölüm Full İzle!

Ahmet, Arzu'yu tedavi ederken Cansu ile tanıştı ve şüphelenmeye başladı! Cansu'nun kendi kızı olabileceğini düşünen Ahmet, tahminlerinde haklı mı olacak? Gününü Kadir ile geçiren Münevver, araba satın alma bahanesiyle kardeşi Sinan'a baskı yapıyor. Sinan bu harika hediyeye tepki verecek! Meltem, Zeynep'ten Ahmet'in yaptıklarının hesabını sormaya kararlıdır. Zeynep ile Meltem arasında gerilim vardır.

Sinan, Cansu'nun kendi kızı olduğunu biliyor ama bu durumu Cansu'ya nasıl anlatacağını düşünüyor! Bu arada, tüm gerçekler basında ortaya çıkacak! Ahmet basında çıkan haberi öğrenince Zeynep'e ne olacak.