Medya
Giriş Tarihi : 22-02-2021 00:15   Güncelleme : 22-02-2021 00:15

Kefaret 15. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Kefaret Dizisi 28 Şubat Yeni Tanıtımı Avukat Cemre Melis Çınar Kim? Kefaret dizisi 14. Son Bölüm Full İzle!

Kefaret 15. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Kefaret Dizisi 28 Şubat Yeni Tanıtımı Avukat Cemre Melis Çınar Kim? Kefaret dizisi 14. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Kefaret 15. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Kefaret Dizisi 28 Şubat Yeni Tanıtımı Avukat Cemre Melis Çınar Kim? Kefaret dizisi 14. Son Bölüm Full İzle! Kefaret dizisi 15 bölüm gelecek hafta fragman yayınlandı mı? Zeynep, ailesini özleyen Cansu'nun isyanıyla baş etmeye çalışırken, devlet koruması altına alınmak istenen Sude'nin hukuki sorunlarıyla da uğraşıyor. Zeynep, Sinan'ın kendisiyle evlenme planlarını ve Avukat Buket'in önerileriyle Sude'nin koruyucu ailesi olduğunu öğrenince öfkelenir. Arzu, Cansu'ya ulaşmak için Ahmet'i baştan çıkarmak için her yolu denerken Meltem, savcıya Zeynep'in Sabri'ye miras kaldığını söyler.

Zeynep zor günler yaşarken açılan soruşturma nedeniyle bütün parasına el konulur ve Ahmet, Cansu ve Arzu'yu gizlice görüşmeye karar verir. Zeynep, ailesini özleyen Cansu'nun isyanıyla baş etmeye çalışırken, devlet koruması altına alınmak istenen Sude'nin hukuki sorunlarıyla da uğraşıyor. Zeynep, Sinan'ın kendisiyle evlenmeyi planladığını ve Avukat Buket'in önerileriyle Sude'nin koruyucu ailesi olduğunu öğrenince tamamen öfkelenir.

Kefaret 15. Bölüm Fragmanı İzle

Arzu, Cansu'ya ulaşmak için Ahmet'i baştan çıkarmak için her yolu denerken Meltem, Zeynep'in Sabri'nin mirası tarafından aldatıldığını savcıyı da arar. Kefaret dizisi FOX TV ekranlarında bu akşam 14. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 14. bölümün ardından şimdi de Kefaret 15. bölüm için araştırmalarına başlandı.

 

Hercai Avukat Berna Cemre Melis Çınar Kimdir?

13 Mayıs 1991 Ankara doğumlu olan Cemre Melis Çınar 30 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü'nde eğitimini tamamlayan Çınar aynı zamanda dansçıdır. Bu zamana kadar çınar; Arka Sokaklar, Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı dizilerde küçük rollerde rol almıştır. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Alya karakterinin psikolojik annesi rolünde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Bu dizide Çınar, Alya'nın kötü psikoloji rolü ile çok başarılı bir oyunculuk sergilemiş ve ön plana çıkmıştır.