Medya
Giriş Tarihi : 18-01-2021 00:12   Güncelleme : 18-01-2021 00:12

Kefaret 10. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Kefaret Dizisi Yeni Tanıtımı Final mi yapıyor? Kefaret dizisi 9. Son Bölüm Full İzle!

Kefaret 10. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Kefaret Dizisi Yeni Tanıtımı Final mi yapıyor? Kefaret dizisi 9. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Kefaret 10. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Kefaret Dizisi Yeni Tanıtımı Final mi yapıyor? Kefaret dizisi 9. Son Bölüm Full İzle! İlk günden bu yana kendi kemik seyircisi olan Kefaret dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Başrolleriyle dikkat çeken Redemption yeni bölümünü canlı izleyin! Kefaretin 10. Bölümünde ne olacak? Atonement'ın 9. bölümünde neler yaşandı? 24 Ocak Pazar 10. Bölüm Fragmanı yeni bir bölüm yayınladı mı? Redemption dizisi, TV severleri FOX TV ekranlarına kilitlemeye devam ediyor. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur gibi isimler bulunan dizi, her bölümüyle adından söz ettirmeyi başarıyor. 17 Ocak 2021 Pazar akşamı Kefaret yine merakla beklenen bir olaydı.

Kendi izleyicileri arasında popüler olan ve dikkatleri üzerine çeken Kefaret'in yeni bölümünü izleyin! Kefaret'in 10. bölümünde ne olacak? Ahmet, Arzu'yu tedavi ederken karşılaştığı Cansu'nun kendi kızı olabileceğinden şüphelenmeye başlar. Münevver, Sinan'a araba almak bahanesiyle Kadir ile güzel bir gün geçirir. Ancak Sinan, aldığı bu arabaya kendisine danışmadan tepki verecektir. Meltem, Ahmet'in evlenir evlenmez işten çıkarılmasının faturasını alır ve aralarında büyük bir hesaplaşma olur. Sinan, Arzu ve Mehmet'in Cansu hakkında yalan söylediğini ve Cansu'nun gerçekten Zeynep'in kızı olduğunu biliyor ama bunu Zeynep'e nasıl anlatacağını bilmiyor.

Kefaret 10. Bölüm Fragmanı İzle

Sabri'nin Elif'i kaçırdığını itiraf eden kızını Zeynep'e bırakıp büyük bir servet kazandığı haberi basına düşer. Bu haberi Ahmet'ten öğrenmenin sonuçları Zeynep için çok ağır olacaktır. Zeynep, Ahmet'in Elif'in bulunduğu haberini neden sakladığını söylerken, Meltem de yaptıklarını açıklama korkusuyla zor anlar yaşar. Arzu, kardeşinin kirli geçmişinden kalan kalıntılardan kurtulmaya çalışırken Sinan, Cansu'nun Zeynep'in gerçek kızı olduğunu kanıtlamaya çalışır.

Kefaret dizisi 9. Son Bölüm Full İzle!

Zeynep, bir yanlış anlaşılma sonucu kırılma noktasına gelen Sinan'la yüzleşirken, gerçek duygularını birbirlerine açıklama fırsatı bulur. Zeynep'in itirazlarına rağmen Ahmet, Elif'le kendini kapatmaya kararlıdır ve çiftliğe yerleşir. Meltem, ne olursa olsun bu birliği engellemeye kararlıdır ve çok riskli bir adım atar.