Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-02-2021 18:58   Güncelleme : 18-02-2021 18:58

Kazım Yücel'den Kayserispor'a Vefa

Kayseri'nin hem siyaset, hem de iş dünyasınca sevilen ismi Kazım Yücel'de Kayserispor için ''Vefa'' dedi..

Kazım Yücel'den Kayserispor'a Vefa

Kayseri'nin önde gelen iş insanlarından Kazım Yücel, Kayserispor'a destek amacıyla başlatılan Vefa Paketi kampasına destek oldu.

HİZMETTEN KAÇMAYIZ:
İYi Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkan Vekili ve Kayseri'nin tanınmış iş adamlarından Kazım Yücel, şehri için verdiği mücadele ve desteği Kaysrrispor'dan da esirgemedi. Sarı-kırmızlı takımın içinde bulunduğu maddi sıkıntılardan biraz olsun sıyrılabilmesi için başlattığı Vefa Paketi Kampanyası nedeniyle iş adamlarına yaptığı ziyaretlerde beklediği desteğe Korax Uydu Alıcıları şirketi adına Kazım Yücel'de destek oldu. Her şartta Kayseri'ye olan bağlılığını dile getirmesinin yanı sıra maddi ve manevi olarak asla hizmetten kaçınmayan iş adamı Kazım Yücel, Kayserispor'a da destek vermekten asla kaçınmayacağını ifade etti.

MADDİ MANEVİ YANINDAYIM:
Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz'ün kendisini ziyaretinde Vafe Paketi'nden alan ve sarı-kırmızılı takıma destek olan Kazım Yücel, ''Kayseri'ye ve dolayısıyla Kayserispor'a hizmet etmek benim için gururdur. Ekmeğimizi kazandığımız şehire hizmet etmekten asla gocunmayız. Kayserispor'un iyi olması için elimden gelen herşeyi maddi ve manevi yapmaktan asla kaçınmam'' açıklamasını yaptı.