Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-12-2019 16:47   Güncelleme : 19-12-2019 14:07

Kayserispor'un Türkiye Kupası kadrosu

Deplasmanda Manisa FK ile karşılaşacak Kayserispor'un maç kadrosu belli oldu. Teknik direktör Bülent Uygun sürpriz bir kadro sahaya sürecek. Kayserispor'da kalede kim, forvette kim oynayacak.

Kayserispor'un Türkiye Kupası kadrosu

(ÖZEL HABER) Süper Lig'de oldukça sıkıntılı günler geçiren İstikbal Mobilya Kayserispor, yarın deplasmanda oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası 5.tur ikinci maçı hazırlıklarını tamamladı. Manisa FK ile oynanacak müsabakanın çalışmasını tamamlayan sarı kırmızılılar, 18 kişilik futbolcu kadrosu ile Manisa'ya hareket etti.

5 sakat var
Tüm ağırlıklarını Süper Lig'e vermek isteyen ve Türkiye Kupası hesabı yapmak istemeyen teknik direktör Bülent Uygun, son derece radikal bir karar alarak gençlerden kurulu bir kadro yaptı. Alpay Çelebi, Levent Gülen, Nurettin Korkmaz, Pedro Henrique ve Bernard Mensah'ın sakatlıklarından ötürü forma giyemeyeceği müsabakada A takım kadrosunda bulunan oyuncular da oynamayacak. Teknik direktör Bülent Uygun, A takım kadrosundan maç eksiği bulunan Ramazan Emirhan Civelek ile Aksel Aktaş'ı kadroya dahil etti.

18 kişilik kafile
İstikbal Mobilya Kayserispor, 18 kişilik futbolcu kadrosu ile Manisa'ya hareket etti. Sarı Kırmızılı takımda Ahmet Kürşat Kılıç, Ahmet Zekeriya Kartal, Aksel Aktaş, Barış Emirhan Doğan, Bora Barlas, Doğan Alemdar, Ercan Çifci, Furkan Şahin, Mehmet Eray Özbek, Mustafa Buğra İlter, Osman Can Çötür, Ömer Uzun, Ramazan Emirhan Civelek, Selahattin Seyhun, Sinan Ayhan, Taner Gümüş, Umut Eren Tunç ve Ümran Zambak kadroya dahil edildi.

Manisa 11'i
Teknik Direktör Bülent Uygun, yarın Manisa FK ile oynanacak maçta ilk 11'de sahaya süreceği isimleri de belirledi. Yarınki maçta Doğan Alemdar (kaleci) Ramazan Emirhan Civelek (sağ bek), Osman Can Çötür (stoper), Sinan Ayhan (stoper), Barış Emirhan Doğan (sol bek), Ercan Çifci (orta saha), Aksel Aktaş (orta saha), Taner Gümüş (orta saha), Mehmet Eray Özbek (orta saha), Selahattin Seyhun (forvet arkası) ve Ümran Zambak (Forvet)'ın oynaması bekleniyor.

Haber: Halil Köktaş