Kayserispor
Giriş Tarihi : 23-11-2019 17:03   Güncelleme : 23-11-2019 19:03

Kayserispor'un Sivasspor maçı kadrosu

İstikbal mobilya Kayserispor teknik direktörü Bülent Uygun, Sivasspor maçında kimleri sahaya sürecek. Kayserispor'da kimler eksik. İşte tüm ayrıntılar

Kayserispor'un Sivasspor maçı kadrosu

Süper Lig'in 12.haftasında sahasında Sivasspor ile karşılaşacak olan İstikbal Mobilya Kayserispor'da maç kadrosu büyük ölçüde belli oldu. Cezalı futbolcu bulunmayan sarı kırmızılı takımda, sakatlıklarından ötürü forma giyemeyecek oyuncular var.

Kimler eksik
Teknik Direktör Bülent Uygun, "Anadolu Derbisi" olarak nitelendirdiği maçta kimleri sahaya süreceğine karar verdi. Arka adalesinde zorlama olan Atila Turan, ön çapraz bağlarından ameliyat olan Levent Gülen, alt adalesinde sertleşme olan Adryan Tavares maç kadrosunda olmayacak. Kasık adale grubunda zorlanmaya bağlı ağrısı bulunan ve son çalışmada düz koşu yapan Bernard Mensah da, Sivasspor maçı kadrosunda yeralmayacak. Ayrıca Paul Georges Ntep'in de kadroya dahil edilmeyeceği öğrenildi.

11'de kimler var
Teknik Direktör Bülent Uygun'un yarın saat 14.00'de başlayacak Sivasspor maçına Silviu Lung, Miguel Lopes, Benoit Poulain, Aymen Abdennour, Yasir Subaşı, Hasan Hüseyin Acar, Şamil Çinaz, Dja Djedje, Umut Bulut, Pedro Henrique ve Emmanuel Adebayor 11'i ile başlaması bekleniyor. Emre Demir, Ben Rienstra, Bilal Başacıkoğlu, Nurettin Korkmaz, Artem Kravets, Aksel Aktaş, Ziya Alkurt gibi isimler ise yedekler arasında olacak.

Haber: Halil Köktaş